Łąki Łan i Otsochodzi w singlu projektu Lech Music Festiwale Inaczej
  • 1
  • 3
27.07.2020

Łąki Łan i Otsochodzi w singlu projektu Lech Music Festiwale Inaczej

Pojawiła się kolejna odsłona wakacyjnej akcji Lecha Music i projektu Albo Inaczej. Po Natalii Przybysz śpiewającej nową wersję utworu „Studio, łóżka, scena” Tego Typa Mesa nadszedł czas na Łąki Łan interpretujących utwór „Bon Voyage” z repertuaru rapera Otsochodzi.

Nowy singiel to połączenie funku w stylu Łąki Łan i charakterystycznego stylu Otsochodzi. Gitara, syntezatory i wokal frontmana grupy – Paprodziada – mają przenieść słuchaczy wprost na kostrzyńskie pole Pol’and’Rock Festivalu. W te wakacje festiwal nie odbędzie się w standardowej formie. Fani poczują jednak jego ducha na Najpiękniejszej Domówce Świata, kołysząc się w rytm „Bon Voyage” w nowej aranżacji.

Do singla zapowiadającego płytę winylową „Albo Inaczej – Lech Music Festiwale Inaczej” został stworzony teledysk, który ma dopełniać klimat utworu. Muzyka, zabawa oraz pozytywne emocje to elementy, które od lat przyciągają na Pol’and’Rock Festival. Taki też obraz festiwalu przedstawia premierowy klip towarzyszący „Bon Voyage” w nowej aranżacji. Do jego stworzenia wykorzystano materiały archiwalne oraz zdjęcia i wideo nadesłane przez festiwalowiczów.

Singiel jest już dostępny na kanale Alkopoligamii, Spotify Albo Inaczej oraz na stronie www.lech.pl. Teledysk do utworu można obejrzeć w całości na YouTube (Alkopoligamia) i oficjalnej stronie Lecha. Premierę kolejnego utworu zapowiedziano na 3 sierpnia.

Lech Music Festiwale Inaczej ma być nowym sposobem na dostarczenie festiwalowych emocji w czasach bez festiwali. Projekt muzyczny realizowany jest wspólnie z wytwórnią Alkopoligamia, która realizuje koncept Albo Inaczej. Czerpie z polskich festiwali muzycznych, których sponsorem jest Lech Premium (Pol’and’Rock Festival, Polish Hip-Hop Festival i Fest Festival).

W aktywacji realizowanej przez markę Lech Premium (Kompania Piwowarska) bierze udział dziesięciu polskich artystów. Pięciu z nich wzięło na warsztat letnie klasyki polskiego hip-hopu, poddając je własnej interpretacji. Przeplatając zróżnicowane style muzyczne, niektórzy z wokalistów postawili na popowe i alternatywne aranżacje hiphopowych kawałków. Inni zaś sięgnęli do korzeni funku i rocka, aby dostarczyć słuchaczom muzycznych wrażeń.

Pięć nowych utworów publikowanych jest od 20 lipca w odstępie tygodniowym w kanale YouTube Alkopoligamii, Spotify Albo Inaczej i na www.lech.pl. O tym, kto został zaangażowany w projekt, słuchacze dowiadują się wraz z premierami singli i klipów wideo. Wszystkie interpretacje nagrane przez polskich artystów zostaną wydane w formie kolekcjonerskiej płyty winylowej, którą już teraz można zamówić w sklepie Alkopoligamii jako preorder. Każdy kupiony krążek „Albo inaczej – Lech Music Festiwale Inaczej” to również wsparcie fundacji WOŚP.

Dodatkowo w ramach projektu Lech Music Festiwale Inaczej marka zorganizuje koncert. Szczegóły planowanej akcji zostaną podane wkrótce na stronie WWW piwa.

  • 3
Lech Music Festiwale Inaczej

Drugi singiel projektu Lech Music Festiwale Inaczej

27 lipca 2020

26 lipca 2020

25 lipca 2020