Kradzież telefonu Maffashion kampanią reklamową Orange (wideo)
  • 1
  • 5
27.10.2014

Kradzież telefonu Maffashion kampanią reklamową Orange (wideo)

W październiku Julia Kuczyńska (Maffashion) poinformowała, że jej telefon został skradziony, a nieświadomy złodziej robi nim zdjęcia i nagrywa filmy, które później trafiają do chmury. Blogerka na swoim facebookowym profilu publikowała te materiały. 26 października poinformowała, że ostatnie działania to akcja reklamowa Orange Cloud.

Zamieszczane filmy i zdjęcia tworzone przez złodzieja i grupę jego znajomych lądowały na fan page’u blogerki, gdzie zyskiwały znaczną liczbę komentarzy i polubień. O kradzieży rozpisywały się także lifestyle’owe portale internetowe, m.in. Pudelek i Plotek.

źródło: www.pudelek.pl

Maffashion poinformowała jednak, że nikt nie ukradł jej telefonu, a cała akcja miała promować usługę Orange Cloud i bezpieczeństwo udostępniania danych. W rolę złodzieja wcielił się znany w Warszawie fotograf Wujaszek Liestyle. Akcję przygotowała agencja Digital Wonderland.

Kampania spotkała się z mieszaną reakcją odbiorców. Oprócz pochwalnych głosów nie zabrakło i tych, które zarzucają Julii Kuczyńskiej i marce nadwyrężanie reputacji blogosfery oraz kłamstwo. Krytycznie o akcji wypowiedział się m.in. Spidersweb we wpisie „Żenada. Wstyd. Pięć kilometrów mułu. Dno. Żal – skradziony telefon Maffashion to akcja Orange”.

  • 5

27 października 2014

24 października 2014

Reklama
Reklama