Kotler Awards 2024 – po raz pierwszy w Polsce - Marketing przy Kawie
Kotler Awards 2024 – po raz pierwszy w Polsce międzynarodowa nagroda dla najlepszych firm
 • 0
 • 2
24.06.2024

Kotler Awards 2024 – po raz pierwszy w Polsce międzynarodowa nagroda dla najlepszych firm

Rusza pierwsza edycja Kotler Awards w Polsce. To prestiżowa nagroda za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania i marketingu. Nagrody prof. Philipa Kotlera uhonorują firmy, które tworzą innowacyjne wartości dla klientów oraz osiągają doskonałe wyniki biznesowe poprzez skuteczne działania marketingowe.

W skład międzynarodowego jury wchodzą:

 • czołowi eksperci marketingu i zarządzania,
 • przedstawiciele nauki,
 • przodujący dziennikarze ekonomiczni,
 • najwyższej klasy profesjonaliści.

– Nagroda Kotler Awards Poland to uznanie dla wyjątkowych strategii marketingowych oraz kluczowych wartości w zarządzaniu firmą – prof. Philip Kotler podkreśla znaczenie nagrody.

– Kotler Impact wierzy, że obecne pokolenia są zrównoważone, ewolucyjne i podatne na transformację. Osiągamy to poprzez akumulację różnorodności rynku, wdrożenie podstawowych zasobów edukacyjnych oraz zaangażowanie liderów biznesowych i zawodowych, którzy dążą do doskonałości. Kotler Awards są formą honorowania tych wartości – mówi Sadia Kibria, chairman & CEO w Kotler Impact Group.

Zespół organizacyjny konkursu tworzą: Mariusz Soltanifar, dr Barbara Mróz-Gorgoń, dr Adam Oleksiuk i dr inż. Jacek Kotarbiński.

Gala wręczenia nagród odbędzie się podczas Europejskiego Forum Nowych Idei (EFNI) 17 października 2024 r. w Sopocie.

Mariusz Soltanifar, przewodniczący jury Kotler Awards Poland 2024, zauważa: – Kotler Awards Poland to wyjątkowe wyróżnienie polskich przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej oraz uznanie dla marek za ich wybitne działania marketingowe i skuteczne zarządzanie.

Galę poprzedzi panel dyskusyjny na EFNI: „Jak budować polskie marki, które podbiją świat?”, który poprowadzi red. Magdalena Krukowska (Forbes Poland). Przedsiębiorcy i eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem w zakresie rozwoju polskich marek na arenie globalnej. Dyskusja obejmie kluczowe zagadnienia, takie jak:

 • strategie budowania międzynarodowej obecności marki,
 • innowacyjne podejścia do marketingu,
 • wykorzystanie technologii,
 • przykłady sukcesów polskich firm na rynkach zagranicznych.

W ramach Kotler Awards Poland przewidziano 11 kategorii konkursowych oraz 3 kategorie honorowe.

Nagroda Kotler Awards to synonim międzynarodowego prestiżu i uznania dla wybitnych strategii marketingowych. Jest to również wyróżnienie za najwyższe wartości w zarządzaniu – podsumowuje dr inż. Jacek Kotarbiński, członek jury.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie kotlerawards.pl.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym konkursu.

 • 2
Nagroda prof. Philipa Kotlera. Kotler Awards 2024

Nagroda prof. Philipa Kotlera. Kotler Awards 2024

Nagroda prof. Philipa Kotlera. Kotler Awards 2024

 

24 czerwca 2024