Kosmetyki do makijażu Ingrid Cosmetics współtworzone przez Team X w sieci Rossmann
  • 0
  • 1
15.07.2022

Kosmetyki do makijażu Ingrid Cosmetics współtworzone przez Team X w sieci Rossmann

16 lipca do sieci drogerii Rossmann wejdzie nowa kolekcja kosmetyków do makijażu marki Ingrid, stworzonych we współpracy z Team X – grupą popularnych influencerek.

Influencerki odwiedziły fabrykę Ingrid Cosmetics i samodzielnie wybrały kolory, zapachy, design opakowań i składy produktów. W najnowszej linii produktów Team X znajdują się:

  • paletki cieni do powiek oraz konturowania;
  • perfumy i mgiełki zapachowe;
  • błyszczyki, pomadki ochronne;
  • róże i rozświetlacze.

Kolekcja jest podzielona na dwie bazy kolorystyczne. Patronują im influencerki: Patrycja Mołczanow i Monika Kociołek. Wspierają one w kampanii nowe członkinie projektu: Emilię Kostyk, Różę Wojtczak, Klaudię Sadownik i Kamilę Łapę. Kampania promocyjna będzie realizowana przez twórczynie na ich kanałach na YouTube oraz profilach na Instagramie i TikToku. Ich wizerunki i marki osobiste zostaną też wykorzystane na produktach oraz standach w sieciach drogerii Rossmann.

Team X jest projektem influencerskim wykreowanym przez Spotlight Agency.

Poprzednia linia kosmetyków do makijażu Team X stworzona we współpracy z Ingrid odniosła ogromny sukces. Pierwsza dostawa wyprzedała się w zaledwie 2 dni. Dlatego postanowiliśmy stworzyć nową kolekcję. Wierzymy, że zaangażowanie członkiń teamu w tak autentyczną współpracę, opartą na współtworzeniu produktów, wzbudzi podobne zainteresowanie – mówi Olivia Drost, partner zarządzająca agencji.

  • 1
Kosmetyki do makijażu Ingrid Cosmetics współtworzone przez Team X

Kosmetyki do makijażu Ingrid Cosmetics współtworzone przez Team X

Firma szkoleniowa Kar-Group

4 tygodnie temu

Ciekawy i wartościowy materiał - dzięki za publikację :)

 

15 lipca 2022