Konferencja „Wojna światów” niebawem w Krakowie
  • 0
  • 0
5.11.2018

Konferencja „Wojna światów” niebawem w Krakowie

7 listopada na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbędzie się konferencja „Wojna światów – zderzenie teorii z praktyką”. Wydarzenie jest organizowane przez uczelnię we współpracy z krakowskimi agencjami Synapsy Communication i BraveBrain.

Spotkanie kierowane jest do studentów, szczególnie kierunków humanistycznych, którzy zastanawiają się nad pracą w branży szeroko pojętego marketingu lub stawiają w niej pierwsze kroki. Ma przybliżyć realia świata PR-u i reklamy oraz pokazać perspektywy zawodowe.

Na uczestników czekają wystąpienia dwunastu prelegentów, którzy opowiedzą o tajnikach swojej pracy. Rozmowy będą dotyczyć m.in. warsztatu copywritera, współczesnego PR-u, kreowania treści w social media czy agencji reklamowej z perspektywy działu sprzedaży.

Prelegentami będą teoretycy (wykładowcy krakowskich uczelni) i praktycy z agencji PR, reklamowych i social media z Krakowa. O meandrach branży reklamowej opowiedzą absolwenci kierunków humanistycznych krakowskich uczelni.

Konferencja odbędzie się w Audytorium im. prof. W. Danka na Uniwersytecie Pedagogicznym. Rozpocznie się o godzinie 9:00, a zakończy około 1630. W ramach wydarzenia organizowany będzie też konkurs na najlepszą prelekcję.

Na wydarzenie można zarejestrować się za pośrednictwem Facebooka. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym konferencji.

5 listopada 2018

Czytaj także