Konferencja I Design już za miesiąc
AdvertisementAdvertisement
  • 0
  • 1
18.09.2020

Konferencja I Design już za miesiąc

Tegoroczny I Design to czwarta edycja konferencji marketingowej non profit w Polsce. Tym razem konferencja odbędzie się online 16 i 17 października w godzinach 10:00–16:00.

Konferencja I Design ma na celu zachęcenie uczestników do nieszablonowego myślenia i tworzenia nowatorskich rozwiązań. Udział pozwoli uczestnikom na zdobycie niezbędnych umiejętności pomocnych do założenia własnego przedsiębiorstwa czy też rozwoju firmy i pozyskiwania nowych klientów.

Prelegentami będą przedstawiciele branży kreatywnej. Udzielą wskazówek dotyczących budowania własnej marki oraz przedstawią kilka niezbędnych narzędzi czy technik marketingowych. Podczas eventu wystąpi niemal dwunastu specjalistów z całej Polski, m.in. Wojciech Wawrzak, Grzegorz Miecznikowski czy Martyna Tarnawska.

Tegoroczna edycja to kolejna odsłona wydarzenia skierowanego do wszystkich osób zainteresowanych takimi tematami, jak content marketing, storytelling, prawo w marketingu, SEO/SEM, e-commerce, service design, UX/UI.

Dochód ze sprzedaży biletów na wydarzenie zostanie przekazany na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej I Design.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

  • 1
Zbliża się czwarta konferencja I Design

Zbliża się czwarta konferencja I Design

18 września 2020