Konferencja CyberRemote – do 14 lutego można zgłaszać tematy
  • 0
  • 1
9.02.2021

Konferencja CyberRemote – do 14 lutego można zgłaszać tematy

15 kwietnia odbędzie się kolejna konferencja PTBRiO z cyklu Cyber. Tym razem badacze skupią się na zagadnieniach związanych ze zdalnymi metodami kontaktu, dystansem społecznym i pokrewnymi.

Rada programowa zaprasza do zgłaszania propozycji wystąpień na konferencji CyberRemote. Wystąpienia powinny dotyczyć następujących obszarów tematycznych:

  • Nowe możliwości
  • Nowe dostępności, nowe wykluczenia
  • Inne wyzwania zdalności
  • Emocje i ciało w zdalnej rzeczywistości
  • Zdalne badania

Szczegółowe informacje o wydarzeniu, a także wyjaśnienie, jak rozumieć poszczególne obszary tematyczne, dostępne są na stronie ptbrio.pl/cyber.

Zdalność stała się w niespotykany dotąd sposób częścią naszej rzeczywistości. Za jej sprawą zmianie, redefinicji, a czasami rewolucji uległy nasza codzienność, relacje, biznes, kultura, media oraz metody organizacji pracy i nauki. Przyspieszona cyfrowa transformacja tworzy nowe możliwości, modele i rozwiązania biznesowe. To także czas istotnych zmian zachowań społecznych i konsumenckich, w tym tych interesujących nas najbardziej – powstających na styku człowieka i świata cyfrowego. Tworzą się nowe dostępności, nowe wykluczenia, nowe emocje i doświadczenia. To także czas nowych wyzwań dla badaczy.

Konsekwencje dystansu społecznego stały się na tyle wszechobecne, doniosłe i złożone, że nie mogliśmy nie przyjrzeć się im z badawczą wnikliwością podczas kolejnej konferencji cyklu Cyber. Zapraszamy do składania propozycji wystąpień na tym wyjątkowym wydarzeniu, które z racji czasów, w których żyjemy, samo w sobie też nie ucieknie od zdalności – wyjaśnia Tomasz Opalski z ING, przewodniczący rady programowej konferencji.

Konferencje z cyklu Cyber to największe w Polsce spotkania specjalistów od postaw i zachowań konsumenckich ze specjalistami od technologii otaczającej człowieka. Tegoroczna konferencja jest kolejną odsłoną cyklu konferencji Cyber (CyberResearch, CyberRE, Cyber, CyberHuman, CyberTransformations), organizowanego od 2011 r.

Konferencja CyberRemote organizowana jest przez PTBRiO. Odbędzie się 15 kwietnia w formule online. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

  • 1
Konferencja CyberRemote – call for papers

Konferencja CyberRemote – call for papers

9 lutego 2021