Konferencja CSR Poland 2023 już w marcu w Krakowie
  • 0
  • 1
9.02.2023

Konferencja CSR Poland 2023 już w marcu w Krakowie

23 marca w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja konferencji skupionej wokół społecznej odpowiedzialności biznesu – CSR Poland 2023. Tego samego dnia podczas uroczystej gali zostaną wręczone nagrody w towarzyszącym wydarzeniu konkursie – CSR Poland Awards dla firm i osób zaangażowanych społecznie.

W trakcie konferencji w Hotelu Saskim przedstawione zostaną wybrane projekty i dobre praktyki firm w kilku blokach tematycznych. Tuż po nich odbędą się panele dyskusyjne. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie firmy, które już realizują projekty społeczne lub zamierzają rozpocząć takie działania w swojej organizacji.

Podczas tego wydarzenia chcielibyśmy się skupić na konkretnych przykładach projektów CSR. Podczas prelekcji i paneli dyskusyjnych posłuchamy i porozmawiamy o:

  • działaniach kryzysowych w kontekście wojny w Ukrainie,
  • zaangażowaniu pracowników,
  • dobrostanie zespołu,
  • różnorodności w środowisku pracy.

Społeczne inicjatywy zostaną zaprezentowane z praktycznej strony, by inni mogli się nimi zainspirować i zrobić coś dobrego w swojej organizacji – tłumaczy Agnieszka Pleti z Fundacji Poland Business Run, organizatorka CSR Poland.

Wśród prelegentów znaleźli się eksperci reprezentujący firmy, a także specjaliści z zakresu psychologii, prawa czy komunikacji międzykulturowej w biznesie. Gościem specjalnym wydarzenia jest Rafał Sonik, sportowiec, przedsiębiorca i filantrop.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala w krakowskich Sukiennicach

To wtedy zostaną nagrodzeni laureaci CSR Poland Awards. Konkurs ma na celu docenienie najlepszych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Może wziąć w nim udział każda firma mająca siedzibę lub oddział na terenie Polski, która w 2022 r. zrealizowała projekt CSR na rzecz swoich pracowników lub osób spoza organizacji.

By zgłosić się do CSR Poland Awards, należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy z opisem projektu lub lidera działań CSR. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2023 r. Formularz konkursowy i regulamin, a także bilety na konferencję dostępne są na stronie www.csrpoland.pl.

Organizatorem głównym wydarzenia jest Fundacja Poland Business Run. Partnerem zostało Miasto Kraków.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

  • 1
CSR Poland

CSR Poland

9 lutego 2023