Koncert Paliona w „Mieście ING” w Robloxie. [aktualizacja] Będą następne. Marka podsumowuje wydarzenie
  • 1
  • 1
6.02.2023

Koncert Paliona w „Mieście ING” w Robloxie. [aktualizacja] Będą następne. Marka podsumowuje wydarzenie

ING Bank Śląski rozwija działania w metaverse i zaprasza na koncert w cyfrowym świecie. Wydarzenie odbędzie się 4 lutego w „Mieście ING” na platformie Roblox. Gwiazdą koncertu będzie Palion, wykonawca i youtuber.

W grze „Miasto ING” w Robloxie koncert Paliona odbędzie się 4 lutego o godzinie 18:00. Aby wziąć w nim udział, należy mieć konto na tej platformie oraz wejść do gry w trakcie wydarzenia. Zapowiedź występu ING Polska umieścił na swoim profilu na YouTube.

Przygotowania do koncertu można obserwować w „Mieście ING”. Zostały rozwieszone plakaty, a zegar odlicza czas do wydarzenia. Wybudowany został również stadion, na którym wystąpi awatar Paliona. W sklepie wykonawcy można natomiast otrzymać koszulkę z jego wizerunkiem.

[Aktualizacja, 6.02.2023]

Jak podsumowuje marka, „Miasto ING” podczas koncertu Paliona 4 lutego odwiedziło ponad 55 tys. graczy. To niemal tyle osób, ile mieści Stadion Narodowy.

Koncert na platformie Roblox był pretekstem do zaprezentowania nowej odsłony „Miasta ING”. Jej motywem przewodnim jest bezpieczeństwo w sieci. Dlatego koncert nieoczekiwanie został przerwany, a uczestnicy mogli doświadczyć symulacji cyberzagrożenia. To wydarzenie było jednocześnie zaproszeniem do poćwiczenia w „Mieście ING”, jak uniknąć takich zagrożeń.

Marka odnotowała duże zainteresowanie wydarzeniem. Dlatego wraz z Palionem podjęła decyzję o dodatkowych koncertach. Pierwszy z nich odbędzie się 11 lutego (sobota) o 16:00.

  • Koncept strategiczny i nadzór nad przygotowaniem kampanii – agencja kreatywna Gong
  • Wdrożenie pomysłu i koncepcji gry „Miasto ING” – Game Changer
  • Media – Mullen Lowe Media Hub
  • 1
Koncert Paliona

Koncert Paliona w Robloxie

6 lutego 2023