Kobiety pracują za darmo ponad 2 miesiące każdego roku. Bołądź, Kalicka, Pakosińska, Arciuch, Mikuła i Rylik przekonują o tym w filmie OLX
  • 1
  • 4
9.03.2020

Kobiety pracują za darmo ponad 2 miesiące każdego roku. Bołądź, Kalicka, Pakosińska, Arciuch, Mikuła i Rylik przekonują o tym w filmie OLX

Kobiety i mężczyźni w pracy powinni być traktowani równo. Kompetencje nie mają płci, a tylko one powinny decydować o wysokości wynagrodzenia, prawie do awansu czy powierzonej odpowiedzialności. W Dzień Kobiet przypomniał o tym OLX w prowokacyjnej kampanii z udziałem gwiazd.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

52288 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Edek

3 lata temu

Jak już to 3 miesiące. W miesiącu pracujemy ok 21 dni. Ale jakby to obliczyć to jednak ok 50 dni (253 dni w 2020). A gpg tp 19.9% wg. najnowszych opracowań. No jaja. Ale warto podpierać się rzetelnymi danymi. Bo te wygladają na uszyte, żeby wszystko pasowało pod kejsik ;)

Rozwiń komentarze

6 marca 2020

  • 0
  • 4
  • 0
  • 0
  • 2
6.03.2020

Stanowisko przedstawicieli branży MICE dotyczące sytuacji związanej z koronawirusem SARS-CoV-2

Przedstawiciele branży MICE przedstawili wspólne stanowisko w sprawie sytuacji związanej z koronawirusem. Apelują o odpowiedzialne i przemyślane podejmowanie decyzji na podstawie informacji z godnych zaufania źródeł. Zwracają się też m.in. o wsparcie finansowe dla firm z sektora ze strony budżetu państwa, pokrycie przez klientów końcowych udokumentowanych kosztów anulacji projektów czy przeznaczenie stałego miesięcznego budżetu w okresie tej kryzysowej sytuacji na utrzymanie po stronie organizatorów zasobów i zespołów w stanie gotowości do realizacji zleceń po zakończeniu tego trudnego czasu.