Kobiety połączone więzią intuicji w kolejnej lokalnej odsłonie kampanii Puma She Moves Us
  • 1
  • 5
26.10.2022

Kobiety połączone więzią intuicji w kolejnej lokalnej odsłonie kampanii Puma She Moves Us

Puma powraca z kolejną odsłoną She Moves Us – globalnej inicjatywy mającej na celu wspieranie dziewcząt i kobiet na całym świecie. Tym razem marka pokazuje moc kobiecej intuicji. Prezentuje wideo z udziałem lokalnych ambasadorek: Sióstr ADiHD, Joanny Jędrzejczyk, Katarzyny Zillmann, Sary James oraz Ofelii.

Akcja spotu rozgrywa się w supermarkecie. To tu bohaterki odnajdują niematerialną nić, która łączy je wszystkie: siłę kobiecej intuicji. „Jak to się dzieje, że myślimy o sobie w tym samym momencie? Albo że podobne rzeczy przytrafiają się nam w tym samym czasie?” – słyszymy na początku reklamy. Marka nawiązuje do tego, że sytuacje, w których kobiety potrafią zrozumieć się bez słów, nie są jedynie przypadkowym zbiegiem zdarzeń. Są łączącym i umacniającym doświadczeniem, możliwym za sprawą kobiecej intuicji. Na tej metafizycznej więzi koncentruje się najnowsza Puma She Moves Us.

Koncepcję kreatywną przygotowała agencja Pomysły. Produkcją zajął się Moon Films. Reżyserką spotu jest Maria Makowska, autorami sesji zdjęciowej: Jacek Kołodziejski i Anna Łoskiewicz. Postprodukcja – Vein, dźwięk – Cafe Ole. Działania PR w ramach kampanii prowadzi agencja Teal. Planowanie i zakup mediów należy do Havas Media.

Puma celebruje kobiecość poprzez tę platformę już od kilku sezonów

Jej globalnymi ambasadorkami są m.in.:

  • Dua Lipa, światowa artystka muzyki pop;
  • modelka Winnie Harlow.

Inicjatywa ma zachęcać dziewczynki i młode kobiety do dzielenia się swoimi historiami oraz do połączenia sił na rzecz walki o prawa kobiet. Marka współpracuje z partnerami i organizacjami, by przełamywać bariery uniemożliwiające dziewczynkom spełnianie swoich zawodowych marzeń. Jednym z nich jest organizacja Women Win, która poprzez sport wspiera dziewczęta i kobiety na całym świecie.

Poprzedni spot kampanii był manifestem z udziałem m.in. Manueli Gretkowskiej. Został on nagrodzony w konkursie KTR czterema srebrnymi mieczami w kategoriach: Komunikacja – online wideo i copywriting oraz Craft – casting i reżyseria.

  • 5
Puma She moves us

Lokalna Puma She Moves Us o więzi łączącej kobiety

Puma She moves us
Puma She moves us
Puma She moves us
Puma She moves us

26 października 2022

25 października 2022

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
25.10.2022

Konferencja IAB HowTo: SEM – optymalizacja biznesu w niepewnych czasach

„IAB HowTo: SEM in uncertain times” to piąta odsłona wydarzenia skupiającego czołowych ekspertów branży SEO, SEM, content marketingu i analityki internetowej. Branżowi eksperci podzielą się swoim know-how, przemyśleniami i rekomendacjami. Podpowiedzą także, jak optymalizacje mogą przełożyć się na wymierne korzyści biznesowe. Wydarzenie odbędzie się 26 października 2022 r. w formule stacjonarnej, w Centrum Konferencyjnym West Gate w Warszawie.