Kingsley Coman ambasadorem marki Puma
  • 0
  • 1
23.03.2021

Kingsley Coman ambasadorem marki Puma

Puma podpisała długoterminowe partnerstwo z gwiazdą Bayernu Monachium i piłkarskiej reprezentacji Francji – Kingsleyem Comanem. Francuz w tym sezonie w Bundeslidze osiągnął maksymalną prędkość 35,68 km/h, co czyni go jednym z najszybszych zawodników w lidze. Dlatego też będzie występować w modelu Ultra – korkach zaprojektowanych do szybkiej gry.

Kingsley Coman ma za sobą udany sezon 2019/20 z Bayernem Monachium. Wspólnie z resztą zespołu zdobył potrójną koronę po raz drugi w historii klubu. Bayern stał się drugą drużyną w Europie, która dokonała takiego wyczynu. Piłkarz zwieńczył sezon, strzelając zwycięską bramkę w finale Ligi Mistrzów przeciwko Paris Saint-Germain. Zgarnął przy okazji nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu.

Kingsley to wyjątkowy talent i obecnie jeden z najlepszych młodych graczy na świecie. Dysponuje ponadprzeciętną szybkością, przyspieszeniem i wyjątkowymi zdolnościami technicznymi. To gwiazda i jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy powitać go w rodzinie Puma. Zdobył mnóstwo trofeów w tak młodym wieku, dlatego widzimy przed nim bardzo ekscytującą przyszłość – powiedział Johan Adamsson, global director of sports marketing and sports licensing Pumy.

  • 1
Kingsley Coman

Kingsley Coman ambasadorem marki Puma

23 marca 2021