KFConsole – KFC tworzy własną konsolę do gier
  • 0
  • 1
7.01.2021

KFConsole – KFC tworzy własną konsolę do gier

Pod koniec grudnia KFC ogłosiło oficjalną premierę KFConsole przygotowanej we współpracy z firmą Cooler Master. Urządzenie w kształcie kubełka kurczaków będzie mieć wbudowaną komorę, która ma utrzymywać temperaturę jedzenia podczas gry.

Konsola będzie wyposażona w niestandardowy system chłodzenia wewnętrznego, który odprowadza ciepło na zewnątrz do komory. Zapewnia w ten sposób utrzymanie właściwej temperatury rdzenia sprzętu, jednocześnie podgrzewając posiłek. Pierwsze wzmianki o KFConsole pojawiły się w czerwcu 2020 r. i szybko rozprzestrzeniały się w Internecie. Wtedy przypuszczano jednak, że jest to tylko żart związany ze zbliżającą się premierą konsol Xbox Series X i PS5.

Kontynuując naszą kampanię zwiastunową z pierwszej połowy minionego roku, cieszymy się, że w końcu możemy dać fanom to, czego chcieli: urzeczywistnienie KFConsoli. Wszyscy wiemy, że wojna konsolowa jest zaciekła, ale jesteśmy pewni, że to urządzenie będzie naszym flagowym produktem.

Ta maszyna może obsługiwać gry na najwyższym poziomie, a jednocześnie utrzymywać ciepło posiłku, aby gracz mógł cieszyć się grą… Czy jest ktoś, komu nie spodoba się coś takiego? Jeśli firmy Sony lub Microsoft będą potrzebowały wskazówek, jak następnym razem zaprojektować komorę z kurczakiem, chętnie im ich udzielimy – podsumował Mark Cheevers, kierownik ds. PR i mediów społecznościowych w KFC UK & Ireland.

  • 1
KFConsole

KFConsole podgrzeje obiad

7 stycznia 2021

5 stycznia 2021