Kolejna dziwna reklama Kenzo
  • 1
  • 0
12.01.2018

Kolejna dziwna reklama Kenzo

Marka Kenzo zaprezentowała film promujący wiosenno-letnią kolekcję na 2018 r. Muzykę do niemal 10-minutowego wideo stworzyła Karen O – koreańska wokalistka o polskich korzeniach. Hitem 2016 r. był poprzedni spot Kenzo World.

„Yo! My Saint” marki Kenzo nie jest klasycznym spotem. W roli głównej wystąpił muzyk Alex Zhang Hungtai. To projekt łączący muzykę, sztukę wizualną i modę. Opowiada historię nostalgicznego fotografa. W filmie wystąpiła też Jessica Henwick znana m.in. z serialu „Gra o tron”.

To kolejny spot marki oparty na muzyce. Pierwszy Kenzo World wypełniał utwór „Mutant Brain” Sama Spiegla i Ape Drums. Tym razem muzykę stworzyła Karen O, autorka ścieżki dźwiękowej do filmu „Tomb Rider”. Utwór „Yo! My Saint” inspirowany jest rockiem lat sześćdziesiątych, słychać w nim m.in. gitarę elektryczną i organy. Wokalistą jest Brytyjczyk Michael Kiwanuka.

„Chciałam stworzyć muzykę melodramatyczną, romantyczną, pełną tęsknoty i wysokich tonów – wszystkiego, w co obfitują koreańskie opery mydlane” – napisała w oświadczeniu Karen O.

  • Reżyseria: Ana Lily Amirpour
  • Muzyka: Karen O feat. Michael Kiwanuka
  • Produkcja: Ways & Means
Reklama

12 stycznia 2018

Czytaj także
Reklama
Czytaj także

11 stycznia 2018

Reklama