Kaufland ruszył z bożonarodzeniową kampanią w rytm przeboju „Sweet Dreams”
  • 1
  • 1
14.12.2021

Kaufland ruszył z bożonarodzeniową kampanią w rytm przeboju „Sweet Dreams”

Na początku grudnia wystartowała kampania „Gdzie wielki wybór na święta mam?” sieci Kaufland. Marka zachęca w niej do przedświątecznych przygotowań w rytm światowego hitu „Sweet Dreams”, podkreślając różnorodny i szeroki asortyment produktów dostępny w sklepach.

Spoty dopasowane do specyfiki danego rynku są emitowane we wszystkich krajach, w których działa sieć. W reklamie starano się w nastrojowy i humorystyczny sposób przedstawić przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Celem było też uchwycenie serdecznej atmosfery, która towarzyszy nam w tym czasie. Jedzenie, dekoracje, prezenty, ale przede wszystkim radość wynikająca z przebywania w gronie najbliższych – to właśnie dzięki tym elementom Boże Narodzenie jest wyjątkowe.

W świątecznej kampanii Kaufland eksponuje asortyment, który obejmuje nie tylko produkty niezbędne do przygotowania tradycyjnych czy mniej konwencjonalnych potraw, ale także wybór inspiracji prezentowych dla całej rodziny. Na sklepowych półkach nie brakuje również choinek, bombek, lampek i innych elementów dekoracyjnych, które pomogą w stworzeniu bożonarodzeniowej atmosfery. Do przystrojenia domu zachęca główny bohater spotu, który z dumą prezentuje swój pomysł na świąteczną iluminację.

Kampania jest prowadzona w telewizji, kinach, Internecie, sklepach Kaufland, mediach społecznościowych (m.in. na kanale YouTube), a także na ekranach paczkomatów. Jej elementem jest trwająca do 24 grudnia świąteczna loteria Payback, w której do wygrania są m.in. samochody i bony na zakupy w sklepach sieci.

Koncepcja tegorocznej kampanii świątecznej 360 stopni została przygotowana przez wewnętrzną agencję sieci Kaufland. Reżyserem międzynarodowego wideo jest Jason Smith. Za przygotowanie kreacji na potrzeby rynku polskiego odpowiada agencja Ancymony.

  • 1
Kaufland ruszył z bożonarodzeniową kampanią

Kaufland ruszył z bożonarodzeniową kampanią

13 grudnia 2021