Karolina Kałużna, Tomasz Misiukiewicz i Igor Zajda tworzą nową agencję
  • 0
  • 1
12.06.2018

Karolina Kałużna, Tomasz Misiukiewicz i Igor Zajda tworzą nową agencję

Karolina Kałużna i Tomasz Misiukiewicz (wcześniej Saatchi & Saatchi IS, VML Poland) oraz Igor Zajda (Grupa Żywiec) tworzą agencję holistyczną Przestrzeń. Zajmie się ona projektowaniem biznesu, marek i idei.

Założeniem jest szerszy i bardziej kompleksowy zakres pracy niż w klasycznej agencji komunikacyjnej. Do współpracy Przestrzeń zaprosiła m.in. badaczy, facylitatorów, jak również firmy technologiczne i mediowe.

W ten sposób agencja chce holistycznie zaspokajać potrzeby biznesu. Obejmuje to tworzenie idei komunikacyjnych i ich wdrażanie, wprowadzanie nowych produktów oraz młodych firm i start-upów na rynek czy projektowanie modeli biznesowych.

Z Kałużną poznaliśmy się przy pracy nad repozycjonowaniem EB. Przemiana EB i kampania „Tymczasem” była dużą rzeczą, wyjątkowo kompleksowym procesem. Bardzo lubię taki całościowy model pracy. Jest on nie tylko niezwykle ciekawy, ale i daje świetne wyniki biznesowe. Chcę tak pracować na co dzień – wyjaśnia Igor Zajda.

Karolina Kałużna podkreśla, że multidyscyplinarne zespoły projektowe i holistyczne podejście to norma w branżach nastawionych na szukanie innowacji.

Każdy z założycieli ma około 10 lat doświadczenia w tworzeniu komunikacji i strategii dla marek w każdym zakresie – od taktycznych działań w konkretnych punktach styku po działania 360 stopni. Przed Przestrzenią Kałużna i Misiukiewicz pracowali w Saatchi & Saatchi IS (Ikea, Jacobs globalnie). Wcześniej zarządzali zespołami kreatywnymi w VML Poland, prowadząc projekty m.in. dla marek Orange, EB, Tic Tac,  Lay’s czy Danone.

Igor Zajda warsztat marketingowy zdobywał przy pracy m.in. dla marek Żubr i Tyskie (Kompania Piwowarska). Ostatnio w Grupie Żywiec odpowiadał za zespół zarządzający markami Specjal i EB.

  • 1

Od lewej: Tomasz Misiukiewicz, Karolina Kałużna, Igor Zajda

12 czerwca 2018

11 czerwca 2018