Kantar Public został wyodrębniony z Kantar Polska – badania społeczne pod własną banderą
  • 0
  • 6
29.09.2022

Kantar Public został wyodrębniony z Kantar Polska – badania społeczne pod własną banderą

Wywodzący się m.in. z firmy OBOP, działający do tej pory w ramach Kantar Polska zespół Kantar Public od 1 września stał się niezależną firmą. Specjalizuje się w badaniach społecznych i badaniach opinii publicznej.

Ta zmiana pozwala rozwijać dotychczasowe działania badawcze Kantar Public. Stwarza przy tym możliwość wykorzystywania nie tylko lokalnego potencjału ekspertów. Będzie można też korzystać z wiedzy specjalistów m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Belgii, Holandii, Australii, Nowej Zelandii czy USA.

Zespół firmy w Polsce tworzą doświadczeni badacze i eksperci specjalizujący się w najnowszych trendach badań społeczno-politycznych.

Urszula Krassowska – dyrektorka zarządzająca

Socjolożka z ponad 35-letnią praktyką w badaniach opinii i rynku (OBOP, TNS, Kantar). Ekspertka w dziedzinie metodologii badań, sondaży i doradztwa politycznego. Jako dyrektorka zarządzająca ściśle współpracuje z klientami z sektora publicznego takimi jak ministerstwa i instytucje rządowe, organizacje pozarządowe, partie polityczne i inne organizacje.

Agata Zadrożna

Badaczka ilościowa i jakościowa z ponad 15-letnim doświadczeniem. Odpowiada za projekty międzynarodowe i wymianę doświadczeń z zespołami z innych krajów.

Sylwia Bąba

W firmie pracuje od 2013 r. jako badaczka ilościowa. Ma doświadczenie w realizacji projektów m.in. z zakresu ewaluacji, polityk społecznych, kultury, zdrowia i zachowań społeczeństwa.

Anna Trząsalska

Pracuje w firmie od ośmiu lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ilościowych badaniach politycznych.

Paulina Anuszewska

Zdobywająca doświadczenie badaczka społeczna, otwarta na wyzwania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu i zrównoważonym rozwojem.

Tomasz Roszkowski

Związany z firmą od 2020 r. Na co dzień zajmuje się badaniami o charakterze społecznym i politycznym.

Kantar Public to wspólnie zbudowany obszar biznesu i fachowego doświadczenia Kantara. Jego efektem jest silny i doświadczony lider badań analiz społeczno-politycznych tak na rynku lokalnym, jak i na świecie. W ramach nowej struktury, odrębnej od Kantar Polska, zespół Kantar Public otrzyma nowe, jeszcze silniejsze wsparcie nowego właściciela. Celem jest dalsze wzmacnianie silnej pozycji marki w obszarze badań społecznych i politycznych – mówi Kamil Michalski, managing director Kantar Polska.

Zespół Kantar Public w Polsce:

  • 6
Kantar Public Polska

Urszula Krassowska

Kantar Public Polska

Agata Zadrożna

Kantar Public Polska

Sylwia Bąba

Kantar Public Polska

Anna Trząsalska

Kantar Public Polska

Paulina Anuszewska

Kantar Public Polska

Tomasz Roszkowski

29 września 2022

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
29.09.2022 Materiał Partnera

Jak poznać klienta cyfrowej ery i umieć za nim nadążać? Dowiedz się na Salesforce Live Warsaw 2022

Salesforce, globalny lider rozwiązań do zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz ich automatyzacji, uruchomił rejestrację na wydarzenie Salesforce Live Warsaw 2022, które odbędzie się 13 października 2022 na PGE Stadionie Narodowym. To doskonała okazja do zapoznania się z najlepszymi praktykami sprzedaży online, poznania i wyprzedzania oczekiwań klientów ery mobilnej czy przekonania się na przykładach branżowych liderów jak skutecznie przekuwać potencjał nowych technologii automatyzujących sprzedaż i marketing w biznesowy sukces.

28 września 2022