Kancelaria Prosperitas z agencją PR
  • 0
  • 1
14.07.2022

Kancelaria Prosperitas z agencją PR

Prosperitas, największa w Polsce kancelaria prawna specjalizująca się w obsłudze postępowań dotyczących kredytów frankowych, wybrała agencję PR Inspiration do obsługi działań wizerunkowych skierowanych do mediów ogólnopolskich i regionalnych.

Kancelaria Prosperitas powstała w wyniku fuzji krakowskich kancelarii i działa na rynku od 2018 r. Zrzesza grono adwokatów, radców prawnych, ekonomistów oraz profesorów z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizują się oni w postępowaniach przeciwko podmiotom rynku finansowego, zwłaszcza w tzw. sprawach frankowych.

Agencja będzie odpowiadała za:

  • działania media relations;
  • pozycjonowanie przedstawicieli kancelarii w mediach;
  • doradztwo komunikacyjne.

W naszym zespole są osoby nie tylko z wieloletnim doświadczeniem w komunikacji, ale również z wykształceniem prawniczym. Zapewnia to głębokie porozumienie z klientem – mówi Karina Grygierek, prezes zarządu PR Inspiration.

Szukaliśmy agencji z doświadczaniem i potencjałem do zaproponowania nam odpowiedniej obsługi – mówi Andrzej Zarzycki, członek zarządu Kancelarii Prosperitas. – Już pierwsze doświadczenia z PR Inspiration pokazały, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję – dodaje.

Wybór agencji nastąpił w drodze konkursu oraz po trzymiesięcznym okresie próbnym. Umowa podpisana jest na czas nieokreślony. Obsługą klienta po stronie agencji zajmuje się zespół, którym kieruje account manager Marta Grzyb.

  • 1
Kancelaria Prosperitas z agencją PR Inspiration

Kancelaria Prosperitas z agencją PR Inspiration

 

14 lipca 2022