Kampania wizerunkowa PGNiG „Gramy z Wami od lat”
  • 1
  • 1
15.01.2021

Kampania wizerunkowa PGNiG „Gramy z Wami od lat”

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo rozpoczęło kampanię wizerunkową „Gramy z Wami od lat”. Jej celem jest zwiększenie rozpoznawalności i świadomości PGNiG jako sponsora polskiej piłki ręcznej wśród kibiców oraz partnerów biznesowych.

Sponsoring sportu stanowi bardzo ważny obszar działań marketingowych i społecznych podejmowanych przez naszą spółkę. Poprzez zaangażowanie w sport chcemy promować zasady i wartości ważne dla PGNiG. Popularyzując zasadę „gramy fair play” i wspierając nasze drużyny, pragniemy dostarczać Polakom piękne emocje oraz inspirować i edukować młode pokolenia – powiedział Paweł Majewski, prezes zarządu PGNiG.

PGNiG jako sponsor strategiczny od 2010 r. angażuje się we wsparcie i rozwój tej dyscypliny. Spółka wspiera seniorskie, młodzieżowe i juniorskie reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn, będąc sponsorem strategicznym. Dodatkowo od 2016 r. jest sponsorem tytularnym rozgrywek ligowych (PGNiG Superliga) oraz Pucharu Polski (PGNiG Puchar Polski). Spółka zaangażowała się również w sponsoring plażowej piłki ręcznej, która zyskuje coraz większe grono sympatyków.

Kampania „Gramy z Wami od lat” zakłada emisję specjalnych billboardów reklamowych w postaci 8-sekundowych spotów na antenach TVP1 i TVP Sport przed „Serwisem sportowym” i „Sportowym wieczorem” oraz spotu radiowego na antenach Programu 1 i 3 Polskiego Radia. W Internecie zobaczyć można będzie film 30-sekundowy. Reklamy pojawią się też w kilkunastu tytułach prasowych i na portalach internetowych. Kampania potrwa do 31 stycznia 2021 r.

  • 1
„Gramy z Wami od lat”

PGNiG promuje się jako sponsor piłki ręcznej w kampanii „Gramy z Wami od lat”

14 stycznia 2021