Kampania społeczna „Możesz to zmienić”
  • 0
  • 3
11.03.2013

Kampania społeczna „Możesz to zmienić”

11 marca ruszyła kampania społeczna poruszająca temat procesu usamodzielniania dzieci z domów dziecka, pod hasłem „Możesz to zmienić”. W akcji wzięli udział: aktor Jarosław Jakimowicz, bokser Albert Sosnowski oraz wokalistka Marta Wiśniewska.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

53957 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Sonia, mamwideo.pl

11 lat temu

Co właściwie mogę zmienić?

Pozwolę sobie na podzielenie się w tym miejscu wrażeniami, jakie na mnie - jako odbiorcy - zrobiły zamieszczone powyżej zdjęcia.
Poczułam się zmieszana i trochę zażenowana. Zwłaszcza drugie zdjęcie z serii (z Panem blondynem uśmiechającym się "szeroko") wzbudziła we mnie emocjonalny opór. "Ta dziewczyna o smutnych oczach chce zostać narkomanką? Czy też kartka w jej dłoniach to ucieleśniony głos uwewnętrznionego fatum? I dlaczego ten koleś obok się tak uśmiecha?"
Może, gdyby to były spoty filmowe, teksty dzieciaków szły z offu a gwiazdy wchodziły z interwencją...Banał byłby, ale przynajmniej czytelny.
Działanie społeczne w zakresie wsparcia ludzi, którzy w dorosłość wchodzą bez żadnego zaplecza to ważna prawa i palący a zupełnie ignorowany problem.
Obawiam się jednak, że skuteczność tej akcji promocyjnej, ze względu na chybiony, moim zdaniem, koncept oraz nienajlepsze zdjęcia, będzie znikoma.

Rozwiń komentarze
 

11 marca 2013