Kampania Chivas Regal „Jak w górę, to z Michałem Kempą!”
  • 0
  • 1
9.03.2023

Kampania Chivas Regal „Jak w górę, to z Michałem Kempą!”

Marka Chivas Regal zaprasza do udziału w konkursie. Zachęca uczestników do podzielenia się tym, jak i z kim celebrują swoje sukcesy. Nagrodą główną jest udział w warsztacie z improwizacji oraz występ w jednej scenie podczas spektaklu razem z Michałem Kempą.

Ambasadorem marki jest dziennikarz i stand-uper Michał Kempa. Marka podkreśla, że chce inspirować do rozwijania swoich pasji, ciągłego rozwoju i dążenia do celu. Przygotowała konkurs z nagrodami.

– Bardzo nie lubię słowa „sukces”. Peszy mnie. Powoduje, że człowiek czuje się zbyt wyjątkowy. Potem zostaje już tylko „samotność na szczycie”. Dlatego jak iść w życiu w górę, to tylko z Wami. Z ludźmi. Z Różnymi. Byle nie samemu – mówi Michał Kempa, ambasador kampanii Chivas Regal.

Zadaniem konkursowym na stronie chivaswgore.pl jest udzielenie odpowiedzi na pytanie:

  • Jak i z kim celebrujesz sukcesy?

Autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi weźmie udział w warsztacie z improwizacji

Wystąpi też w jednej scenie podczas spektaklu razem z Michałem Kempą w Klubie Komediowym. Pozostałymi nagrodami w konkursie są m.in. vouchery:

  • do sklepów sieci Moliera2,
  • możliwe do wykorzystania na stronie ebilet.pl.

Konkurs trwa od 8 marca do 16 kwietnia. Regulamin oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie chivaswgore.pl.

Kampania Chivas Regal jest polską adaptacją globalnego projektu „I Rise, We Rise!”. W Polsce biorą w nim udział ambasadorzy marki: Anją Rubik, Ten Typ Mes, Michał Kempa oraz Olga Kordys-Kozierowska. Do tej pory marka zrealizowała dwie odsłony kampanii.

  • 1
Kampania Chivas Regal „Jak w górę, to z Michałem Kempą!”

Kampania Chivas Regal „Jak w górę, to z Michałem Kempą!”

9 marca 2023

8 marca 2023