Już wkrótce konferencja SEO Vibes Poland - Marketing przy Kawie
Już wkrótce konferencja SEO Vibes Poland u podnóża Tatr
 • 0
 • 1
5.04.2024

Już wkrótce konferencja SEO Vibes Poland u podnóża Tatr

Konferencja SEO Vibes Poland odbędzie się 15–18 maja w Białce Tatrzańskiej. Podczas wydarzenia organizowanego przez WhitePress będzie można zapoznać się z najnowszą wiedzą z zakresu SEO i content marketingu.

W tym roku na konferencji SEO Vibes Poland wystąpi ponad 25 czołowych ekspertów z całego świata. Podczas wykładów, warsztatów i mastermindów zaprezentują oni najświeższe trendy w digital marketingu. Tematy mogą być przydatne zarówno dla dyrektorów marketingu, właścicieli firm, jak i specjalistów SEO i content marketerów.

Na głównej scenie pojawią się m.in.:

 • Fery Kaszoni, dyrektor zarządzający w Search Intelligence Ltd, entuzjasta wyszukiwarek i doświadczony programista.
 • Liraz Postan, międzynarodowa ekspertka w obszarze SEO i contentu, prelegentka na takich globalnych konferencjach jak Brighton SEO. Wystąpi z tematem „Two cents about SEO with Low-budgets”.
 • Mads Singers, specjalista z ponad 10-letnim doświadczeniem w firmach Fortune500 takich jak Xerox i IBM. Przedstawi prelekcję „Niching down the right way – where most SEO’s go wrong?”.
 • Christopher Hofman Laursen, head of SEO w agencji InboundCPH, duńskiej agencji marketingu internetowego z Kopenhagi. Zaprezentuje temat „How to unlock user insights with Customer Journey Mapping on Google”.
 • Kamila Cichocka, CMO Microsoft w regionie Europy Środkowej. Współpracowała z globalnymi markami, tworząc innowacyjne podejścia do wprowadzania produktów na rynek oraz kampanie marketingowe.

Nie zabraknie również prelekcji związanych z tematem sztucznej inteligencji. Od ponad dwóch lat jest to zagadnienie numer 1 w branży SEO i content marketingowej.

O wykorzystaniu AI oraz jej wpływie na pracę ekspertów SEO opowiedzą m.in.:

 • Stacey MacNaught. Prelekcja: „Beyond Article Writing: AI in Your Link Building Efforts”.
 • Heather Physioc. Wystąpienie „The Trust Horizon: Credibility is the Next Big Battleground in AI-Influenced Search”.

Podczas SEO Vibes Poland 2024 odbędą się również mastermindy dotyczące skalowania agencji SEO.

 • Sebastian Suma, co-founder i CEO agencji Sempai pokaże, jak zarządzać firmą na podstawie danych.
 • Jarosław Miszczak – CEO Bluerank opowie o tym, jak w stabilny sposób rozwijać biznes agencyjny poprzez budowanie struktur i wprowadzanie procesów. Ekspert podpowie także, jak budować interdyscyplinarne zespoły projektowe w branży digital oraz jak mierzyć efektywność organizacji podczas skalowania.
 • Ewelina Podrez-Siama, założycielka grupy agencji Fox Strategy, zdradzi tajniki budowania zespołu otwartego na rozwój i zmianę. Pokaże też, jak stopniowo oddawać odpowiedzialność członkom zespołu.

– Program SEO Vibes Poland 2024 został zaprojektowany w taki sposób, by po zakończeniu konferencji każdy uczestnik wrócił do pracy z listą konkretnych rzeczy do wdrożenia. Skupiliśmy się na praktycznych zagadnieniach, które realnie zwiększą efektywność działań i przełożą się na rozwój firm. Dlatego oprócz case studies omawianych podczas prelekcji na naszych gości czekać będą dodatkowe warsztaty i mastermindy. Poprowadzą je m.in.:

 • Koray Tuğberk Gübür, CEO & founder Holistic SEO & Digital,
 • Damian Sałkowski, CEO Senuto

– mówi Anna Halama-Flisowska, marketing team leader w WhitePress.

Udział w SEO Vibes Poland to także możliwość nawet 4-dniowego wypoczynku w samym sercu Podhala, u podnóża polskich Tatr

Pakiety Platinum VIP i Gold obejmują:

 • noclegi w hotelu Bania wraz z lunchem i kolacją,
 • wstęp do hotelowej części 
SPA&Wellness,
 • nielimitowany wstęp do Term Bania w czasie pobytu.

Zagraniczni uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać ze specjalnie zorganizowanych transferów z lotniska w atrakcyjnej cenie.

Osoby, które zamierzają skupić się wyłącznie na edukacji, mogą wybrać bilet Edu bez opcji noclegu. Upoważnia on do udziału w 12 prelekcjach międzynarodowych ekspertów na Main Stage oraz mastermindach, warsztatach i prelekcjach na Blue Stage. Każdy pakiet obejmuje ponadto poczęstunek podczas przerw oraz welcome pack dla uczestników konferencji.

Konferencja SEO Vibes Poland 2024 posiada akredytację DIMAQ – międzynarodowego standardu kwalifikacji w obszarze digital marketingu. Za udział w wydarzeniu posiadacze certyfikatu DIMAQ otrzymają 20 punktów recertyfikacyjnych.

Szczegółowy harmonogram SEO Vibes Poland 2024 oraz bilety na wydarzenie są dostępne na stronie WhitePress.

 • 1
SEO Vibes Poland

SEO Vibes Poland

4 kwietnia 2024