Już w październiku V edycja konferencji marketingowej I Design
  • 0
  • 1
15.09.2021

Już w październiku V edycja konferencji marketingowej I Design

13 i 14 października 2021 r. odbędzie się V edycja konferencji marketingowej organizowanej przez stowarzyszenie I Design. W ramach tegorocznej edycji eksperci i praktycy podzielą się swoją wiedzą na temat budowania własnej marki i relacji z klientem.

Przedstawią oni kilka niezbędnych narzędzi czy technik marketingowych. Opowiedzą także nieco więcej o skutecznym digital marketingu, CSR i designie. Przez cztery lata organizatorzy konferencji marketingowej I Design gościli grono doświadczonych ekspertów z branży kreatywnej. Wśród nich byli m.in. Paweł Tkaczyk, Tomasz Palak, Dagmara Pakulska czy Martyna Tarnawska.

I Design różni się od innych tego rodzaju eventów tym, że cały dochód uzyskany ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na cele charytatywne. Społeczna odpowiedzialność jest misją organizatorów. W ten sposób wspierają z jednej strony Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, a z drugiej branżę marketingową poprzez szkolenia i profesjonalizację.

Podczas tegorocznej edycji wystąpią m.in.: Franciszek Georgiew, Anna Ledwoń-Blacha, Łukasz Chwiszczuk czy Katarzyna Sowicka.

Opisy poszczególnych prelekcji oraz sprzedaż biletów znajdują się na stronie I Design.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

  • 1
V edycja konferencji marketingowej I Design 13 i 14 października 2021 r. w formule online

V edycja konferencji marketingowej I Design 13 i 14 października 2021 r. w formule online

14 września 2021