Julia Wieniawa nową ambasadorką Body Chief
  • 1
  • 1
3.01.2023

Julia Wieniawa nową ambasadorką Body Chief

Marka cateringu dietetycznego Body Chief rozszerza dotychczasową współpracę z Julią Wieniawą. Influencerka zostaje jej oficjalną ambasadorką. Kluczowe elementy łączące firmę z artystką to aktywny, zdrowy styl życia i troska o ekologię.

W strategii marketingowej firmy ma znaczenie współpraca z cenionymi gwiazdami, sportowcami i influencerami. Wśród nich są m.in. Magda Gessler, Kuba Wojewódzki, Mateusz Gamrot, Borys Mańkowski czy Dorota Gardias i Magda Pieczonka. W 2022 r. Julia Wieniawa promowała dietę Intermittent Fasting (IF), którą na co dzień sama stosuje. Teraz Body Chief poszerza swoje działania z Wieniawą. Od stycznia 2023 r. gwiazda zostaje oficjalną ambasadorką marki.

Hasło przewodnie kampanii z Julią Wieniawą brzmi: „Aktywuj dietę w Twoim stylu. Aktywuj Body Chief”. Komunikaty kierowane są do osób, które żyją w ciągłym pędzie, a każdy dzień przynosi im wiele wyzwań.

Komunikacja opierać się będzie na działaniach 360°, które zakładają obecność Julii Wieniawy w telewizyjnych spotach reklamowych oraz w przestrzeni digitalowej (w tym w mediach społecznościowych). Materiały promocyjne pojawią się również na nośnikach OOH w przestrzeni miejskiej oraz w warszawskim metrze. Całość kampanii domyka kampania radiowa.

Spot został zrealizowany z agencją GoldenSubmarine.

  • 1
Wieniawa ambasadorką Body Chief

Wieniawa ambasadorką Body Chief

3 stycznia 2023