Johnnie Walker wystartował z nową odsłoną kampanii „Keep Walking”
  • 1
  • 1
8.10.2021

Johnnie Walker wystartował z nową odsłoną kampanii „Keep Walking”

Marka Johnnie Walker rozpoczęła nową odsłonę kampanii „Keep Walking”. Chce za jej pośrednictwem inspirować ludzi, by nie ustawali w dążeniach do lepszej przyszłości.

Kampania „Keep Walking” od ponad dwudziestu lat inspiruje ludzi na całym świecie przesłaniem o postępie i pozytywności. Jej najnowszy rozdział zaczyna się w chwili, gdy świat stopniowo otwiera się na nowo po trudnych osiemnastu miesiącach pandemii.

W ramach działań powstała reklama, która emitowana jest w telewizji oraz Internecie. Spot zawiera energiczny hymn. Ma postawić ludzi na nogi i przywrócić do ruchu, gdy zaczynają ponownie nawiązywać kontakty towarzyskie. Nowy hymn to połączenie znanych piosenek odnoszących się do chodzenia. Składają się na niego m.in. fragmenty „Walk this way” w wykonaniu Run DMC i zespołu Aerosmith, „These boots are made for walking” Loretty Lynn oraz klasykę Lou Reeda z lat 70. – „Walk on the Wild Side”.

Oprócz tego Johnnie Walker zaprezentuje inspirujące cytaty w przestrzeni miast i zainicjuje kulturalne atrakcje na całym świecie. Słowa takich osób, jak Grace Jones, Mark Twain i Ayrton Senna dotyczące postępu będzie można zobaczyć m.in. w Nowym Jorku, Meksyku, Kapsztadzie, Tokio i Bangkoku.

Kampania obejmie szereg partnerstw lokalnych. W ponad dwudziestu krajach na całym świecie twórcy zmian i artyści, tacy jak DJ Alok (Brazylia), CL (Korea) i Alfonso Herrera (Meksyk) połączą siły z marką, aby pomóc ożywić przestrzenie społeczne – bary czy kluby.

Johnnie Walker zawsze był wyzywającym optymistą i był latarnią postępu. O to właśnie chodzi w „Keep Walking”. To dwa małe słowa, które tak wiele mówią o pozytywności, możliwości i odporności. Po tym wszystkim, przez co wszyscy przeszliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat, nie wyobrażamy sobie czasu w najnowszej historii, kiedy te uczucia mogłyby być bardziej istotne – mówi Julie Bramham, global brand director marki Johnnie Walker.

Źródło: www.prnewswire.com

  • 1
Johnnie Walker z kolejną odsłoną kampanii „Keep Walking”

Johnnie Walker z kolejną odsłoną kampanii „Keep Walking”

 

8 października 2021

7 października 2021