Internauci krytykują Krzysztofa Gonciarza za współpracę z Amazonem
  • 0
  • 3
16.12.2021

Internauci krytykują Krzysztofa Gonciarza za współpracę z Amazonem

Amazon nawiązał współpracę z Krzysztofem Gonciarzem. Influencer wspólnie z marką zorganizował na swoim instagramowym profilu konkurs. Spotkała go za to krytyka ze strony niektórych internautów.

Youtuber zamieścił wpis kilka dni po tym, jak świat obiegły informacje o tragicznych wydarzeniach w USA. W związku z przechodzącymi przez stany Kentucky, Arkansas, Tennessee, Missouri i Illinois tornadami mieszkańcy proszeni byli o pozostanie w bezpiecznym schronieniu. W tym czasie pracownicy magazynu w Edwardsville w stanie Illinois mieli zostać zmuszeni do pozostania na stanowiskach pracy. Po spowodowanym silnym wiatrem zawaleniu dachu magazynu zginęło tam sześć osób.

Ponadto internauci wskazują, że współpraca z marką taką jak Amazon nie licuje z prezentowanymi przez influencera lewicowymi poglądami. W przeszłości zabierał on głos w kwestii m.in. działalności aktywistów prolife, walki o równość osób LGBT czy wyrażał oburzenie po zatrzymaniu niebinarnej aktywistki Margot.

Krzysztof Gonciarz na razie nie zareagował na krytykę.

  • 3
internauci krytykują Krzysztofa Gonciarza

Internauci krytykują Krzysztofa Gonciarza za współpracę z Amazonem

Jagoda

1 miesiąc temu

Korekta jego postu "UWAGA: przyjmuję słowa krytyki za słuszne, ta akcja nie powinna była zostać opublikowana. Przepraszam. Więcej informacji wkrótce."

16 grudnia 2021

15 grudnia 2021