Influencerzy łączą siły, by wesprzeć tworzenie Heroo Mobile – telekomu dla dzieci
  • 1
  • 1
28.07.2020

Influencerzy łączą siły, by wesprzeć tworzenie Heroo Mobile – telekomu dla dzieci

Kamil Nowak z Bloga Ojca, Marlena Wróblewska z bloga Makóweczki.pl, Katarzyna Sawicka, Jarosław Kania z Ojcowskiej Strony Mocy, Maciej Zuch Mazurek, Michał Górecki oraz Małgorzata Kowalewska – Kawuza – Lady of the house. Wszyscy oni zostali członkami rady programowej Heroo Mobile (Move Telecom). To nowy polski operator telekomunikacyjny dla dzieci i młodzieży.

Heroo Mobile wystartuje we wrześniu. Rozwiązanie ma pomóc rodzicom:

  • uczyć dzieci rozsądnego korzystania z telefonu,
  • chronić je przed uzależnieniem,
  • motywować do postępowania zgodnego z wartościami opiekunów,
  • dbać o dzieci, kiedy są poza domem.

Dla dzieci ma to być przede wszystkim bezpieczeństwo i edukacja przez zabawę.

Członkowie rady programowej to osoby znane w świecie Internetu. Równocześnie są one pedagogami, artystami, autorami, psychologami, a przede wszystkim rodzicami dzieci w różnym wieku.

Zależało nam na zaangażowaniu liderów opinii – rodziców, którzy będą różnorodni, ale których łączy to samo: podmiotowe patrzenie na dziecko. Dziecko będące kompetentnym i kompletnym człowiekiem, który uczy się przez doświadczenie i przez obserwacje, który tworzy naszą teraźniejszość, bo jest jej naturalną częścią. To, co jeszcze łączy naszych partnerów, to świadomość siły edukacji.

Niewątpliwie jest to dla nas kluczowe, ponieważ Heroo to również ruch społeczny, w którym chcemy edukować rodziców i dzieci. Chcemy, by oni wzajemnie się edukowali i inspirowali. Wszystko po to, by czuli wsparcie, kiedy będą wprowadzać dzieci w świat nowych technologii lub będą chcieli zmieniać nawyki korzystania z telefonów w swoich domach – mówi Robert Mirek, CEO Heroo.

Współpraca z influencerami tworzącymi radę programową Heroo Mobile planowana jest długofalowo. Po konsultacji user experience kolejnym etapem będzie testowanie pierwszych wersji Świata Heroo i dostarczanie wartościowych treści do aplikacji. Członkowie rady programowej na bieżąco biorą udział w działaniach promujących telekom. W swojej komunikacji są blisko innych rodziców, którzy szukają wskazówek, jak sobie radzić z tym, aby ich dzieci nie spędzały wolnego czasu wyłącznie z telefonem. Równocześnie mają świadomość, że umiejętności korzystania z nowych technologii są kluczowe w nabywaniu kompetencji potrzebnych w przyszłości.

  • 1
Heroo Mobile

Powstaje Heroo Mobile – telekom dla dzieci

27 lipca 2020