Idealne święta według Apartu. Reklama z udziałem Sochy, Lewandowskiej i Wieniawy
  • 2
  • 2
12.11.2020

Idealne święta według Apartu. Reklama z udziałem Sochy, Lewandowskiej i Wieniawy

Marka biżuteryjna Apart rozpoczęła świąteczną kampanię reklamową. Do grona ambasadorek brandu dołączyły Anna Lewandowska i Julia Wieniawa. Razem z Małgorzatą Sochą występują w niemal 4-minutowym spocie.

Reklama opowiada o świątecznym spotkaniu trzech przyjaciółek. Ambasadorki w urządzonych z przepychem wnętrzach prezentują różne stroje – od tych codziennych po wieczorowe, a nieodłącznym dodatkiem każdego z nich jest biżuteria marki.

Jak podkreśla Apart, to opowieść o potrzebie bycia ze sobą, wspomnieniach i powrotach do miejsc bliskich naszemu sercu. Stąd też muzycznym tłem klipu zimowej sesji jest utwór „Lubię wracać tam, gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego.

Realizacją koncepcji sesji zdjęciowej i wideo zajął się Marcin Tyszka, który obok ambasadorek marki także pojawia się w reżyserowanym przez siebie filmie.

Pod reklamą w kanale marki na YouTube przeczytać można jedynie pochlebne komentarze. Film szybko doczekał się jednak parodii, która punktuje zwłaszcza długość spotu. Jej autorem jest Klub Komediowy TV (tekst i pomysł: Mateusz Lewandowski; muzyka Macieja Chwały, a śpiewa Anna Iwanek).

Marka Apart odniosła się pozytywnie do parodii w komentarzu pod filmem opublikowanym na profilu Klubu Komediowego:

Zrobiliście nam tym dzień. 😄 Już wiemy, kto będzie robił naszą kolejną reklamę!
PS. Poczekajcie do jutrzejszego backstage’u – to dopiero będzie. 🙂
  • 2
święta według Apartu

Święta według Apartu

Gość

2 tygodnie temu

Przypadek? Nie sądzę...

12 listopada 2020