Hubert Hurkacz wybrał do obsługi Publicon
  • 0
  • 1
30.08.2021

Hubert Hurkacz wybrał do obsługi Publicon

Z początkiem sierpnia Hubert Hurkacz powierzył agencji Publicon prowadzenie działań w obszarze media relations, social media i relacji ze sponsorami. Firma będzie współpracowała z agencją IMG, która odpowiada za komunikację tenisisty na rynkach zagranicznych.

Hubert Hurkacz to najlepszy polski tenisista, klasyfikowany w rankingu ATP na 13. miejscu. Obecny sezon jest przełomem w karierze zawodnika pochodzącego z Wrocławia. Na początku kwietnia triumfował w prestiżowym turnieju ATP Masters 1000 w Miami. W lipcu dotarł do półfinału Wimbledonu, po drodze pokonując Rogera Federera – uznawanego za jednego z najwybitniejszych tenisistów w historii.

Tenis jest dyscypliną, która na kanwie ostatnich sukcesów Igi Świątek i Huberta Hurkacza buduje swoją rozpoznawalność w Polsce. Hubert ma wielki potencjał wizerunkowy, który będziemy chcieli wykorzystać. Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z tak znakomitym zawodnikiem, który ma wszystko, żeby stać się ikoną polskiego sportu – mówi Szymon Sikorski, CEO agencji Publicon.

  • 1
Hubert Hurkacz

Publicon zajmie się PR-em Huberta Hurkacza

30 sierpnia 2021

29 sierpnia 2021