H&M z kolekcją „Love For All” na Marsz Równości
  • 0
  • 6
20.05.2019

H&M z kolekcją „Love For All” na Marsz Równości

Sieć H&M z okazji odbywającego się 18 maja Marszu Równości w Krakowie przygotowała specjalną tęczową kolekcję „Love For All”. Ubrania pojawiły się w Galerii Krakowskiej. Akcja wzbudziła spore kontrowersje wśród internautów.

Tęczowa kolekcja H&M w najbliższym czasie ma pojawić się także w sprzedaży online oraz stacjonarnie w wybranych sklepach marki na całym świecie.

Miłość jest dla wszystkich! Z okazji Marszu Równości w Krakowie, mamy przyjemność zaprezentować tęczową kolekcję, która…

Opublikowany przez H&M Czwartek, 16 maja 2019

Pod postem H&M na Facebooku, informującym o przygotowaniu tęczowych ubrań, pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy internautów. Marka została też skrytykowana za drobną pomyłkę. W pierwotnej wersji postu zamiast Marszu Równości wspomniano o Love Parade. H&M przeprosił za to potknięcie.

Komentarz marki:
Przepraszamy za pomyłkę, ale prosimy, aby to potknięcie nie przysłoniło ważnego celu. Pamiętajmy, że H&M zawsze wspiera równość niezależnie od płci oraz orientacji seksualnej. Kolekcja „Love For All” wyraża wartości, w które wierzymy i na co dzień wcielamy w życie: każdy ma prawo do miłości i akceptacji oraz ekspresji swojej indywidualności.

  • 6

20 maja 2019