W Hiszpanii nie odbyła się Parada Równości, więc Burger King zorganizował przejazd tęczowych pojazdów
  • 0
  • 1
9.07.2020

W Hiszpanii nie odbyła się Parada Równości, więc Burger King zorganizował przejazd tęczowych pojazdów

Z powodu koronawirusa w Madrycie po raz pierwszy od 1978 r. nie odbyła się Parada Równości. Burger King zorganizował więc przejazd tęczowych pojazdów.

Madrid Pride jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. W zeszłym roku zgromadziło ponad 2 mln osób. W tym roku wirus pokrzyżował jednak plany organizatorów.

Burger King stworzył więc „Pride Riders”. W orszaku pojawiły się motocykle i rowery dostawcze przekształcone w kolorowe pojazdy podobne do tych, które można oglądać podczas Parady Równości.

Para este #Orgullo que lo celebras en casa, hemos transformado nuestras motos en carrozas. Así, cada vez que hagas un pedido, nosotros haremos un desfile.Hoy más que nunca tú pones el Orgullo, nosotros las carrozas. #ELORGULLOSOMOSTODXS 🏳️‍🌈

Opublikowany przez Burger King España Czwartek, 2 lipca 2020

Hiszpański oddział Burger Kinga chciał w jak największym stopniu przyczynić się do zwiększenia świadomości i widoczności grup LGBT+. Ta inicjatywa, dostosowana do obecnych okoliczności ma zrekompensować brak parad i pozwolić nam być blisko naszych klientów w trudnych czasach – mówi Yvette Altet, brand manager Burger King Spain.

https://www.instagram.com/p/CCJQrnfqCfx/

https://www.instagram.com/p/CCLk0VmBQx3/

Akcji towarzyszyło hasło „The pride is on you. The parade is on us”. Trwała ona od 1 do 5 lipca. W tęczowe pojazdy przekształcono 415 rowerów cargo oraz motocykli. Działania prowadziła agencja David Madrid.

Źródło: www.musebycl.io

  • 1
Burger King zorganizował przejazd tęczowych pojazdów w Madrycie

Burger King zorganizował przejazd tęczowych pojazdów w Madrycie

9 lipca 2020

8 lipca 2020