Herlitz i Ekipa Friza nawiązali współpracę
  • 0
  • 1
16.07.2021

Herlitz i Ekipa Friza nawiązali współpracę

Marka artykułów biurowych, piśmienniczych i szkolnych Herlitz łączy siły z Ekipą Friza. W ramach współpracy na rynku pojawią się elementy wyprawki szkolnej nawiązujące do projektów youtuberów. Wkrótce dostępne będą zeszyty i teczki rysunkowe.

Liczba produktów, które trafią do sprzedaży w ramach limitowanej kolekcji w okresie sierpień – wrzesień 2021, szacowana jest na 6–7 mln sztuk. Złożą się na nią: zeszyty A5 i A4 oraz teczki rysunkowe A4. Produkty zaprojektowane przez znanych twórców internetowych sygnuje Herlitz i Ekipa Friza.

Bardzo cieszymy się, że zaczynamy współpracę z Ekipą, tak popularną wśród naszej grupy docelowej. Produkty przygotowane w ramach wspólnej kolekcji Herlitz/Ekipa doskonale uzupełniają nasze portfolio. Jesteśmy przekonani, że przygotowane propozycje spodobają się naszym klientom i będą doskonałym wyborem na sezon Back to School 2021 i kolejne miesiące – mówi Jacek Pobłocki, head of marketing firmy Herlitz.

Powrót dzieci i młodzieży do szkół mają umilić zeszyty i teczki w dwóch liniach kreatywnych. W każdej z nich powstało po 6 różnych projektów graficznych, co w sumie daje kolekcję 12 różnych okładek.

  • 1
Herlitz i Ekipa Friza nawiązali współpracę

Herlitz i Ekipa Friza nawiązali współpracę

15 lipca 2021