„We współpracy z naturą” – kampania syropów Herbapolu - Marketing przy Kawie
Herbapol z kampanią skierowaną do młodych – „We współpracy z naturą”
  • 1
  • 1
28.04.2025

Herbapol z kampanią skierowaną do młodych – „We współpracy z naturą”

Spot „Herbapol. We współpracy z naturą” promuje syropy owocowe. Podkreśla, że produkty te, zmieszane z wodą pomagają zadbać o odpowiednie nawodnienie. Reklama skierowana jest do młodych konsumentów, którzy szukają prostych, codziennych rozwiązań.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

57676 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Doceniasz naszą pracę?

Postaw espresso redaktorom i pomóż tworzyć jeszcze lepsze treści.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

27 kwietnia 2025

25 kwietnia 2025