Heinz rozda ketchup i Whoppery tkwiącym w korkach
  • 1
  • 1
7.06.2021

Heinz rozda ketchup i Whoppery tkwiącym w korkach

Kraft Heinz Canada we współpracy z aplikacją nawigacyjną Waze i Burger Kingiem rozda kierowcom, którzy utknęli w korku, Whoppery i ketchup. Na upominek mogą liczyć ci, których prędkość spadnie do 0,045 kilometra na godzinę. Podobno tak powoli wypływa ketchup ze szklanej butelki.

Stworzona przez agencję Rethink kampania „Heinz Bottleneck” wykorzystuje fakt, że ketchup marki bardzo powoli wypływa z butelki. Dzięki Waze producent pomidorowego sosu zidentyfikuje kierowców tkwiących w korku i wyświetli im informację, jak odebrać darmową butelkę ketchupu i Whoppera od Burger Kinga. Promocja ruszyła 3 czerwca i potrwa przez miesiąc.

To kolejny przykład wykorzystania przez Heinza powolnego nalewania jako kluczowego wyróżnika marki. Wcześniej brand zaprezentował np. bardzo wolno układające się puzzle czy ładującą się w niemal w nieskończoność stronę internetową.

Nasi fani wiedzą, że dobre rzeczy wymagają czasu i warto na nie czekać. Zwłaszcza gdy jest to Heinz Ketchup z burgerem, hot dogiem lub talerzem frytek – przekonuje Daniel Gotlib, zastępca dyrektora ds. budowania marki i innowacji w Kraft Heinz Canada.

W kampanii „Heinz Bottleneck” wykorzystano treści wideo online generowane przez Kanadyjczyków, którzy utknęli w korku. Nawiązano też współpracę z 40 mikroinfluencerami.

Źródło: www.the-message.ca

  • 1
Heinz rozda ketchup i Whoppery tkwiącym w korkach

Heinz rozda ketchup i Whoppery tkwiącym w korkach

7 czerwca 2021

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
7.06.2021

Druga edycja bezpłatnej konferencji Online Marketing Day już 11 czerwca

11 czerwca odbędzie się druga edycja Online Marketing Day. To bezpłatna konferencja w trybie zdalnym o digital marketingu. Wszystkie prelekcje dotyczyć będą skutecznych treści w SEO, content marketingu, sklepach internetowych, a także reklamach Google Ads, Facebook oraz Instagram. Wydarzenie organizowane przez Semstorm jest akredytowane przez DIMAQ, a IAB Polska objęło nad nim patronat honorowy.