Group One i Serviceplan powołują TechNest
  • 0
  • 1
26.04.2021

Group One i Serviceplan powołują TechNest

Group One wspólnie z grupą Serviceplan tworzą agencję TechNest. Nowa spółka będzie zajmować się wdrażaniem treści, technologią i analityką dla klientów Serviceplanu na ponad stu globalnych rynkach.

Agencję TechNest powołał Kamil Wiszowaty, CEO Group One Media. Obecnie trwa rekrutacja do ponad 40-osobowego zespołu team leaderów, marketing konsultantów i webservice supportu.

TechNest nie jest nazwą przypadkową. Mamy ambicje rozwoju interdyscyplinarnego zespołu z kompetencjami obejmującymi nie tylko zarządzanie serwisami, ale też analitykę i technologię, która spersonalizuje komunikację z klientem – mówi Marek Żołędziowski, CEO Group One.

Wybór Warszawy był podyktowany bardzo mocnymi kompetencjami i doświadczeniem Group One. Rozwijając kolejne centrum eksperckie nad Wisłą, mamy w planach powtórzenie sukcesu Gonga, który od lat tworzy doceniany przez Grupę Serviceplan hub produkcyjno-kreatywny – komentuje Marcus Noder, executive board member at Serviceplan Group.

To jedna z trzech nowych spółek, które Group One buduje w tym roku. Na początku kwietnia grupa ogłosiła powstanie Grow Now – agencji specjalizującej się we wprowadzaniu marek na międzynarodowe platformy marketplace.

  • 1
Group One i Serviceplan powołują agencję TechNest

Group One i Serviceplan powołują agencję technologiczną

26 kwietnia 2021