Gi Group Holding będzie obsługiwany przez agencję Triple PR
  • 0
  • 0
3.03.2023

Gi Group Holding będzie obsługiwany przez agencję Triple PR

Rok 2023 agencja Triple PR rozpoczęła od nawiązania współpracy z Gi Group Holding. To jeden z liderów międzynarodowego rynku pracy oraz jedna z największych firm HR na świecie. Zespół agencyjny będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę działań komunikacyjnych dla marek należących do spółki: Gi Group Temp&Perm, Grafton Recruitment i Wyser.

W ramach współpracy Triple PR będzie odpowiadać za realizację strategii PR. Poprowadzi biuro prasowe, działania media relations oraz pozycjonowanie liderów spółek i ekspertów w mediach tradycyjnych i społecznościowych – przede wszystkim na LinkedIn. Do zadań agencji będzie należała również oprawa medialna raportów.

Strategiczne doradztwo dla klienta świadczyć będzie Agnieszka Malesza-Woźniak, partnerka zarządzająca agencji. O jakość obsługi klienta dbać będzie Magdalena Dymek, senior PR manager. Kontakty z klientem i działania komunikacyjne realizować będą Paulina Woźniak, senior PR consultant oraz Monika Bielkiewicz, PR consultant.

Po stronie firmy za współpracę odpowiedzialna jest Dorota Zawadzka, communications manager oraz rzecznik prasowy Gi Group Holding w Polsce.

Gi Group prowadzi działalność w zakresie:

  • stałego i tymczasowego zatrudnienia,
  • outsourcingu,
  • rekrutacji,
  • szkoleń pracowników niższego szczebla – zarówno wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych.

3 marca 2023

2 marca 2023