Gala XVIII edycji konkursu Złote Spinacze odbędzie się 28 stycznia
  • 0
  • 1
14.01.2021

Gala XVIII edycji konkursu Złote Spinacze odbędzie się 28 stycznia

28 stycznia o godzinie 19:00 odbędzie się gala Złotych Spinaczy. Wydarzenie organizowane przez Związek Firm Public Relations po raz pierwszy w historii odbędzie się w formule online.

Konkurs organizowany jest nieprzerwanie od 2003 r. W jego trakcie wyłaniane są najbardziej kreatywne, skuteczne i rzetelnie przeprowadzone kampanie, stanowiące wzór dla całej branży PR. Cele konkursu Złote Spinacze to:

  • promocja najwyższych standardów w PR,
  • edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia public relations w działaniach firm i instytucji.

W tym roku spośród rekordowej liczby 394 zgłoszeń jury wyłoniło 93, które rywalizują o nagrody – Złote, Srebrne oraz Brązowe Spinacze. Dodatkowo podmiot, który zdobędzie najwięcej punktów za wszystkie otrzymane nagrody, zostanie uhonorowany statuetką Tytanowego Spinacza. W przypadającym obecnie jubileuszowym, dwudziestym roku działalności ZFPR przyznana zostanie także nagroda specjalna dla przełomowej kampanii PR 20-lecia, która znacząco wpłynęła na rozwój branży.

Transmisja gali rozdania nagród będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. Wymagana będzie wcześniejsza rejestracja poprzez stronę www.zlotespinacze-gala.conrego.com. Lista wszystkich nominowanych dostępna jest na stronie organizatora: www.zlotespinacze.pl. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

  • 1
Laureatów tegorocznego konkursu Złote Spinacze poznamy 28 stycznia

Laureatów tegorocznego konkursu Złote Spinacze poznamy 28 stycznia

13 stycznia 2021