Gala wręczenia nagród Kreatura 2021 już 25 listopada
  • 0
  • 1
23.11.2021

Gala wręczenia nagród Kreatura 2021 już 25 listopada

Już w najbliższy czwartek (25 listopada) o godzinie 19:30 odbędzie się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji. Agencje, domy mediowe i freelancerzy walczą o statuetkę Kreatury 2021 w 25 kategoriach konkursowych. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można obejrzeć na facebookowym profilu „Media Marketing Polska”.

Kreatura to ogólnopolski konkurs kreatywny. Jury pod przewodnictwem Karoliny Witeckiej (co-owner i CEO agencji Cut The Mustard) oceniało 176 prac konkursowych (najwięcej dotychczas), spośród których wybrano 62 projekty nominowane do statuetki. Prace były oceniane pod kątem oryginalności i innowacyjności pomysłu oraz ponadprzeciętnej jakości wykonania.

Wśród nominowanych do nagrody znalazły się duże agencje, takie jak Publicis Worldwide Polska, Leo Burnett czy Mindshare. Nie zabrakło też agencji niezależnych, jak m.in. Digital Kingdom, Oxymoron czy Nieagencja.

„Tradycyjne” kategorie konkursowe, takie jak m.in. „OOH”, „Digital” czy „Radio”, uzupełniono o dwie nowe – „Podcasty” i „Gaming”. Warto wspomnieć, że do tej pierwszej można było zgłosić się bezpłatnie. Nie zabrakło też kategorii dla młodych – „Kreatura X”, do której brief stworzyła Skoda Polska.

Rekordowa liczba zgłoszeń do Kreatury świadczy o dobrej kondycji branży mimo trudnego, pandemicznego roku. Także pod względem kreacji jest to dobry rok. Pomimo komplikacji wynikających z pracy zdalnej czy hybrydowej agencje i marketerzy pokazali świetne, dopracowane pomysły. W wielu wypadkach „nowa normalność” stała się inspiracją dla dobrych projektów – podsumowuje Tomasz Wygnański, redaktor naczelny „Media Marketing Polska”.

Transmisję na żywo z gali wręczenia nagród #Kreatura2021 będzie można śledzić od godziny 19:30 25 listopada na fan page’u „Media Marketing Polska”. Lista nominowanych jest dostępna na stronie www.kreatura.pl.

Wydarzenie organizuje redakcja magazynu „Media Marketing Polska”. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

  • 1
Gala wręczenia nagród Kreatura 2021 już 25 listopada

Gala wręczenia nagród Kreatura 2021 już 25 listopada

23 listopada 2021

  • 0
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
23.11.2021

Już niedługo IAB Mixx Awards & Conference 2021: najlepsze kampanie marketingowe z udziałem digitalu

O złote, srebrne i brązowe statuetki IAB Mixx Awards 2021 walczą 42 kampanie reklamowe, które otrzymały łącznie 68 nominacji w 15 kategoriach konkursowych. Uroczystą galę wręczenia wyróżnień poprzedzi IAB Mixx Conference oparta na case studies wybranych kampanii. Kulisy projektów nominowanych w konkursie przedstawią wspólnie klienci z przedstawicielami agencji.