Gajos, Fronczewski, Maffashion, Brodka, Podsiadło i inni podają powody, dla których warto zagłosować w wyborach prezydenckich
  • 0
  • 1
25.06.2020

Gajos, Fronczewski, Maffashion, Brodka, Podsiadło i inni podają powody, dla których warto zagłosować w wyborach prezydenckich

W gruncie rzeczy istnieją #milionypowodów do tego, by wziąć udział w wyborach prezydenckich, które odbędą się 28 czerwca. W filmie pod takim właśnie tytułem ponad 20 znanych osób podaje swoje uzasadnienia do oddania głosu. Ramę wszystkich nagrań stanowią wypowiedzi Dawida Podsiadły.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

53486 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

BB

3 lata temu

Popełniany jest ten sam błąd co w 2015 roku - tu nie-Dudę (czyli Trzaskowskiego czy innych kandydatów) wspierają celebryci ludzie niby podziwiani i wpływowi, ale i też w znacznie większym stopniu nielubiani :) - za to, że zrobili karierę, majątki, sławę i teraz żyją sobie niby w Polsce, ale w innym świecie niż dziesiątki milionów zwykłych Polakach itp itd :) To dokładnie kampanii "Głosuję na Bronisława Komorowskiego" z celebrytami - która przyniosła efekt odwrotny do spodziewanego :)

25 czerwca 2020

24 czerwca 2020

  • 0
  • 5
  • 0
  • 0
  • 1
24.06.2020

Aż 59% Polaków odczuwało brak wydarzeń kulturalnych z powodu pandemii – badanie ARC Rynek i Opinia

Aż 59% Polaków odczuwało brak wydarzeń kulturalnych z powodu pandemii – wynika z badania ARC Rynek i Opinia. Dwie trzecie badanych deklaruje, że pójdzie do kina, gdy już będzie taka możliwość, a połowa chętnie wybierze się na koncert. Pytanie, czy zrobią to w obliczu licznych obostrzeń sanitarnych i konieczności używania maseczek podczas seansu czy imprezy?