Francuski portal randkowy oferuje szafę dla zdradzających
  • 0
  • 2
2.10.2019

Francuski portal randkowy oferuje szafę dla zdradzających

Francuski portal randkowy Gleeden specjalizuje się w ułatwianiu kobietom skoków w bok. Ostatnio przygotował żartobliwą kampanię reklamową. Oferuje zdradzającym specjalną szafę z podwójną tylną ścianą. Zamontowana w mieszkaniu, w awaryjnej sytuacji pozwala ukryć kochanka.

Portal Gleeden postanowił w ten sposób rozwiązać problem znany z filmów. Niewierni, zaskoczeni powrotem współmałżonka do domu, w panice chowają kochanka w szafie. Miejsce jest jednak na tyle niepewne, że romans wychodzi na jaw.

Szafa portalu ma podwójną tylną ścianę. Za nią znajduje się sekretne pomieszczenie wyposażone w składane siedzenie, cichy system wentylacji oraz zapas wody i jedzenia na 72 godzin. Dla zestresowanych jest nawet maska tlenowa dostępna po naciśnięciu przycisku. Przed nudą chronią gazety i tablet z zapasem trzystu filmów. Późniejsze opuszczenie mieszkania bez przyciągania uwagi sąsiadów ułatwia strój hydraulika.

Gleeden istnieje od 2009 r. Kobiety mogą rejestrować się na portalu za darmo, mężczyźni muszą płacić. W ostatnich latach był on wielokrotnie oskarżany o promowanie zdrady. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich (ACF) wytoczyło mu nawet proces sądowy.

Na razie szafa prezentowana jest tylko na platformie crowdfundingowej Indiegogo. Cena wynosi 499 euro. Firma deklaruje, że seryjna produkcja rozpocznie się, kiedy wpłynie 2 tys. zamówień.

  • 2

Oferta portalu randkowego na platformie e-commerce

Schemat szafy do ukrycia kochanka

2 października 2019