Factory of Look – nowa agencja wsparcia kreatywnego
  • 0
  • 1
7.11.2018

Factory of Look – nowa agencja wsparcia kreatywnego

W Grupie FLPR powstała nowa marka – Factory of Look. To agencja 360 stopni zajmująca się wsparciem kreatywnym. Celem marki jest kreowanie jak najlepszego wizerunku klienta. Wśród usług znajduje się zarówno tworzenie projektów graficznych, projektowanie stron internetowych, jak i zarządzanie mediami społecznościowymi.

Podmiot swoją działalność kieruje głównie na rynki zagraniczne, jednak nie zapomina też o polskich klientach. Za projekt odpowiedzialni są Marcin Chabier i Anna Goławska. To oni poprowadzą zespół specjalistów z branży kreatywnej i graficznej.

FoL powstało w dużej mierze dzięki naszym klientom. Zauważyliśmy, że potrzebują kompleksowego wsparcia w różnorodnych projektach kreatywnych. Dlatego postawiliśmy na współpracę z wieloma specjalistami i rozszerzyliśmy ofertę, wprowadzając m.in. abonament graficzny. Widzimy, że tego rodzaju strategia jest odpowiedzią na potrzeby rynku, i to nie tylko polskiego. Stąd decyzja o skierowaniu projektu na rynki zagraniczne – mówi Anna Goławska.

Grupa FLPR dotychczas pracowała stale lub projektowo dla takich firm jak Kaufland, Techland, PCC, Nokia, G Data Software, AB, Ezviz Polska, Innergo Systems, Qualiac, Also Polska, Eptimo, Max Computers, AEG czy Senetic.

  • 1
 

7 listopada 2018