Facebook Dating – Facebook wprowadza serwis randkowy
  • 0
  • 3
6.09.2019

Facebook Dating – Facebook wprowadza serwis randkowy

5 września ogłoszono uruchomienie serwisu Facebook Dating. Jak informuje firma, nowa funkcja ma umożliwić nawiązywanie relacji na podstawie zainteresowań, wspólnych grup czy wydarzeń, w których uczestniczą internauci.

Użytkownicy Facebook Dating mogą włączyć funkcję randkową i utworzyć profil odrębny od ich głównego profilu. Warunek – muszą mieć ukończone 18 lat i pobrać najnowszą wersję aplikacji.

Gigant social media przekonuje, że randkowanie będzie bezpieczne. Aby to zapewnić, współpracował z ekspertami. Stworzono zabezpieczenia takie jak możliwość zgłaszania i blokowania każdego oraz łatwy dostęp do wskazówek bezpieczeństwa.

Użytkownikom nie wolno też wysyłać zdjęć, linków, płatności czy filmów w wiadomościach. Jeśli chcą, mogą jednak udostępniać szczegóły dotyczące zbliżającej się daty lub lokalizacji na żywo komuś, komu ufają.

Osoby, które zdecydują się dołączyć do Facebook Dating, otrzymają propozycje innych użytkowników z kręgu wspólnych znajomych już korzystających z serwisu. Usługa nie będzie wzajemnie dopasowywać znajomych, chyba że korzystają oni z funkcji „Secret Crush”. Ta ostatnia to specjalna lista. Możemy dodać do niej użytkowników, których uważamy za interesujących.

Jeśli zatem internauta będzie zainteresowany daną osobą, która również korzysta z usługi, jak ma dać jej o tym znać? Może zostawić komentarz lub polubienie. Także użytkownicy należącego do Facebooka Instagrama zyskają możliwość integracji postów bezpośrednio z profilem w Facebook Dating.

Jak podaje CNBC, udziały firmy Match, która prowadzi kilka popularnych serwisów randkowych, takich jak Match.com, spadły po tym ogłoszeniu o 4,5%. Facebook zakończył dzień ze wzrostem o 2%.

Usługa dostępna jest w Argentynie, Boliwii, Brazylii, Kanadzie, Chile, Kolumbii, Ekwadorze, Gujanie, Laosie, Malezji, Meksyku, Paragwaju, Peru, na Filipinach, w Singapurze, Surinamie, Tajlandii, Urugwaju i Wietnamie. W Europie ma pojawić się na początku 2020 r.

Źródło: www.cnbc.com

  • 3

Facebook Dating – ruszają facebookowe randki

6 września 2019

  • 1
  • 9
  • 0
  • 0
  • 0
6.09.2019

Marka Aldi wita pasażerów na lotnisku w Katowicach paczkami z żywnością

Nietypową akcję dla pasażerów Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice przygotowała sieć Aldi. Ma to być odpowiedź na niehandlowe niedziele, które bywają szczególnie uciążliwe po powrocie z urlopu. Hostessy w strojach stewardes w hali odbioru bagaży wręczają podróżnym paczki z pełnowartościowymi produktami spożywczymi, z których można przygotować śniadanie czy kolację.