Ewa Bem w kampanii Radia Pogoda - Marketing przy Kawie
Ewa Bem w kampanii Radia Pogoda
  • 0
  • 1
30.05.2026

Ewa Bem w kampanii Radia Pogoda

Ewa Bem, wokalistka muzyki jazzowej i popularnej, została twarzą kampanii „Najpiękniejsze melodie” Radia Pogoda. Artystka jest ósmą gwiazdą cyklu, w którym stacja prezentuje osobowości polskiej sceny muzycznej.

Od 1 czerwca br. wizerunek Ewy Bem pojawi się na billboardach w polskich miastach, gdzie nadaje Radio Pogoda. Na antenie rozgłośni artystkę będzie można usłyszeć w nowej audycji „Najpiękniejsze melodie Ewy Bem w Radiu Pogoda”, emitowanej codziennie o 15:30. Ewa Bem poprowadzi ją wspólnie z dziennikarką Moniką Tarką, dzieląc się swoimi ulubionymi utworami, wspomnieniami i historiami związanymi z muzyką, która towarzyszy jej od lat.

Cykl audycji potrwa do końca czerwca, podkreślając charakter projektu i celebrując ponadczasowe melodie łączące pokolenia.

Ewa Bem karierę artystyczną rozpoczęła w 1969 r.

Jest wokalistką jazzową i rozrywkową, nazywaną „pierwszą damą polskiego jazzu”. Na swoim koncie ma takie przeboje, jak:

  • „Żyj kolorowo”,
  • „Moje serce to jest muzyk”,
  • „Pomidory”,
  • „Gram o wszystko”,
  • „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”.

Kampania reklamowa Radia Pogoda obejmie nośniki reklamy zewnętrznej, wybrane tytuły prasowe i portale internetowe oraz media społecznościowe. Za kreację reklam oraz planowanie i zakup mediów odpowiada dział marketingu Grupy Eurozet.

Ewa Bem w kampanii Radia Pogoda

Ewa Bem w kampanii Radia Pogoda

Doceniasz naszą pracę?

Postaw espresso redaktorom i pomóż tworzyć jeszcze lepsze treści.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

28 maja 2026