Eva Longoria samodzielnie farbuje włosy w filmie, który nagrała dla L’Oréal
  • 1
  • 1
6.05.2020

Eva Longoria samodzielnie farbuje włosy w filmie, który nagrała dla L’Oréal

Amerykańska modelka Eva Longoria we własnym domu nagrała iPhone’em reklamę Excellence Crème L’Oréal. Samodzielnie farbuje w niej swoje siwe odrosty.

W czasie pandemii koronawirusa większość salonów fryzjerskich pozostaje zamknięta. Rośnie więc zapotrzebowanie na domowe zabiegi. Ten trend wykorzystują L’Oréal oraz McCann w Paryżu i Nowym Jorku. Do współpracy zaproszona została Eva Longoria – wieloletnia ambasadorka marki.

W krótkim filmie modelka krok po kroku pokazuje, jak we własnym domu ufarbować włosy, używając Excellence Crème. McCann dostarczył gwieździe wskazówek dotyczących produkcji za pośrednictwem Microsoft Teams i telefonu. Longoria zajęła się wszystkimi aspektami sesji na miejscu.

Biorąc pod uwagę obecny klimat, musieliśmy znaleźć kreatywne rozwiązania i dostosować naszą reklamę i produkcję. W tym projekcie postawiliśmy na całkowicie autentyczny, domowy film, przestrzegając zasad izolacji – mówi Julien Calot, dyrektor kreatywny w McCann Paris.

Od stworzenia koncepcji do wyemitowania spotu w telewizji i mediach społecznościowych minęło 10 dni.

To trudny czas dla wszystkich. Staramy się pogodzić nasze obowiązki i potrzeby naszych bliskich, ale ważne jest również, aby pamiętać o tym, by zadbać o siebie. W tej reklamie widzowie mogą zobaczyć, jak łatwo jest uzyskać w domu profesjonalne efekty i zwiększyć pewność siebie, na jaką zasługujemy – mówi Longoria.

Źródło: www.musebycl.io

  • 1
Eva Longoria

Eva Longoria farbuje włosy w reklamie L’Oréal

6 maja 2020