ESL i Grupa Onet-RAS Polska nawiązują współpracę na rzecz popularyzacji e-sportu
  • 0
  • 0
9.08.2018

ESL i Grupa Onet-RAS Polska nawiązują współpracę na rzecz popularyzacji e-sportu

Polski oddział ESL rozpoczął współpracę z Onetem oraz innymi serwisami należącymi do Grupy Onet-RAS Polska. Chcą wspólnie działać na rzecz popularyzacji e-sportu i krzewienia dobrych praktyk. Celem jest także dotarcie do nowej grupy odbiorców.

Na mocy zawartego porozumienia w serwisie Esportmania.pl oraz w innych serwisach Grupy Onet-RAS Polska użytkownicy znajdą dostęp do wybranych treści ESL. Z kolei treści e-sportowe przygotowywane przez ekspertów Onetu wzbogacą serwisy internetowe ESL.

Onet zostanie także partnerem medialnym ESL. Będzie relacjonować m.in. ESL Mistrzostwa Polski, których finał odbędzie się podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena.

Wierzymy, że wspólnie z Grupą Onet-RAS Polska będziemy w stanie dostarczyć istniejącej grupie fanów e-sportu wartościowe, ekskluzywne treści. Z drugiej strony zaś zdołamy zainteresować tą gałęzią rozrywki szeroką grupę użytkowników Onetu, którzy z e-sportem nie mieli wcześniej do czynienia – mówi Aleksander Szlachetko, dyrektor zarządzający ESL Polska.

 

9 sierpnia 2018

8 sierpnia 2018