Empatia kluczem do efektywnej i satysfakcjonującej współpracy. Za tydzień Design Thinking Week 2018
  • 0
  • 1
5.11.2018

Empatia kluczem do efektywnej i satysfakcjonującej współpracy. Za tydzień Design Thinking Week 2018

Design Thinking Week to festiwal projektowania innowacyjnych rozwiązań. W tym roku uczestnicy otrzymają możliwość samooceny w zakresie kluczowych kompetencji przyszłości: empatii i współpracy. Poza diagnozą uczestnicy DTWeek otrzymają również wytyczne, jak rozwijać te kompetencje, budując własną ścieżkę kariery. Festiwal odbędzie się 12–18 listopada w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Częstochowie, Katowicach, Kielcach, Łodzi i Ostrowie Wielkopolskim.

W ramach Design Thinking Week we Wrocławiu odbędzie się dwudniowe wydarzenie, podczas którego będzie można wysłuchać wykładów oraz wziąć udział w warsztatach.

13 listopada na Uniwersytecie Ekonomicznym warsztaty otwarte poprowadzą organizatorzy lokalni oraz firma Booster. Celem warsztatów jest przekazanie wiedzy na temat design thinking osobom, które nigdy wcześniej nie zetknęły się z tą metodyką, a także chcącym dowiedzieć się o niej więcej.

15 listopada w Nokia Garage będzie można wysłuchać wykładów otwartych. Mają one pokazać uczestnikom, jak wygląda cały proces design thinking. Dlatego każdy wykład będzie dotyczył jednego konkretnego etapu, co pozwoli na pełniejsze zrozumienie metodyki.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie dtweek.com/dtw-wroclaw/

Organizatorem głównym DTWeek jest stowarzyszenie Top 500 Innovators. Organizator lokalny we Wrocławiu to Koło Naukowe Design Thinking. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

  • 1

5 listopada 2018

31 października 2018