„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi z udziałem influencerów
  • 2
  • 2
4.12.2019

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi z udziałem influencerów

W tym roku w ramach kampanii świątecznej marka Pepsi przygotowała bajkowy minifilm, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów. W filmie wystąpili m.in.: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf).

Epizodycznie pojawią się też: Jakob Kosel, Lary Gessler i Adam Wiejak. Premiera spotu „Elfy same w domu” przewidziana jest na 6 grudnia na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat, w trakcie mikołajkowego charytatywnego bloku reklamowego. Aktualnie na YouTube dostępny jest trailer filmu.

Śnieżyca przeszła przez miasto, a na sklepowych półkach wieje pustkami. W tym czasie elfy przygotowują się do świętowania Gwiazdki po swojemu.

Kto odwiedzi elfy same w domu pełnym pepsi? Czy uda mu się zdobyć choć jedną puszkę napoju?

Wideo jest częścią świątecznej akcji 360 stopni „Dla tych, którzy świętują po swojemu”. Marka zachęca do świętowania tak, jak lubimy – po swojemu, na własny sposób. Kampanii towarzyszą świąteczne opakowania produktu z limitowanej edycji, z hasłami nawiązującymi do indywidualnych tradycji i sposobów świętowania.

Reklamę telewizyjną przygotowała agencja BBDO. Film „Elfy same w domu” stworzyła agencja Artegence, wyprodukowała Papaya Films, a reżyserem jest Daniel Jaroszek. Media kupił Media Direction.

  • 2
„Elfy same w domu”

Marka Pepsi przygotowałą serial „Elfy same w domu”

„Elfy same w domu”

4 grudnia 2019

3 grudnia 2019