Ekstrakt.Studio – nowe studio komunikacji wizualnej w grupie Cut The Mustard
  • 0
  • 1
16.03.2021

Ekstrakt.Studio – nowe studio komunikacji wizualnej w grupie Cut The Mustard

Wystartowało nowe studio komunikacji wizualnej i projektów graficznych: Ekstrakt.Studio. Spółka należy do grupy Cut The Mustard.

Ekstrakt.Studio realizuje projekty z obszaru brandingu, namingu, brand identity, projektowania opakowań czy service designu. Będzie także oferować pakietowe i stałe w cenie usługi z zakresu komunikacji wizualnej dla małych firm i start-upów.

Partnerem zarządzającym nowej spółki w grupie jest Marcin Strzałkowski, związany z branżą designu od ponad dwudziestu lat. Realizował projekty z obszaru komunikacji wizualnej dla największych marek w Polsce i Londynie. Od 2016 r. jest współwłaścicielem Cut The Mustard, gdzie przez ostatnie lata pełnił rolę m.in. design directora. Od marca jako CEO Ekstrakt.Studia będzie odpowiadał za rozwój nowej spółki, pełną ofertę i realizację projektów w myśl hasła: „Human oriented design”.

Studio będzie wspierało działania agencji Cut The Mustard w zakresie wyznaczonych projektów design. Od marca także samodzielnie rozwija portfolio klientów i pozyskuje niezależne zlecenia w Polsce i poza jej granicami.

Ekstrakt.Studio jest zaplanowanym w strategii grupy Cut The Mustard ruchem w kierunku rozwoju specjalistycznych spółek wspierających działania marketingowe klientów. Takie podejście pozwoli nam, przy równoczesnym skalowaniu całej grupy (a w samej agencji jest już ponad 40 osób), zachować wysoką jakość i indywidualne podejście do każdego klienta, wyzwania czy projektu – komentuje CEO i partner zarządzająca Grupy Cut The Mustard, Karolina Witecka.

  • 1
Ekstrakt.Studio

Ruszyło Ekstrakt.Studio

16 marca 2021

15 marca 2021