Edenred Polska startuje z kampanią świąteczną dla firm
  • 0
  • 1
8.10.2019

Edenred Polska startuje z kampanią świąteczną dla firm

Ruszyła 4. edycja kampanii „Szlachetna Paczka z Edenred – dołącz do nas”. Kierowana jest ona do firm, które na nadchodzące święta zamiast tradycyjnych paczek, bonów lub przelewów na konto chcą podarować swoim pracownikom Szlachetną Kartę Podarunkową.

To limitowana edycja kart podarunkowych, dzięki którym można pomóc potrzebującym rodzinom w Polsce przez cały rok. W tę pomoc mogą włączyć się firmy. Wybierając dla pracowników Szlachetną Kartę Podarunkową, pozwolą im zrealizować swoje marzenia, a dodatkowo zaangażować się w budowanie Szlachetnych Paczek i dołączyć do Szlachetnej Drużyny.

Moc pomagania stale rośnie. Nasza kampania pomogła już blisko 170 tys. potrzebujących rodzin w Polsce. Tylko w roku 2018 przekazaliśmy 153 tys. zł na rozwój projektów Paczka+, Paczka Senior, Paczka Lekarz i Paczka Prawnik. Wierzymy, że z pomocą Szlachetnych Firm jeszcze w tym roku ustanowimy nowy rekord pomocy, na którą czekają podopieczni Stowarzyszenia Wiosna. Dlatego zapraszamy wszystkie firmy w Polsce do dołączenia do tej pięknej i szlachetnej akcji – mówi Sylwia Bilska, general manager w Edenred Polska.

  • 1

Edenred Polska proponuje Szlachetną Kartę Podarunkową

8 października 2019