„Dziękuję Ci, Polsko” – spot Ambasady Ukrainy
  • 1
  • 1
14.11.2022

„Dziękuję Ci, Polsko” – spot Ambasady Ukrainy

Od 11 listopada w polskiej i ukraińskiej telewizji emitowany jest spot „Dziękuję Ci, Polsko!”. Przygotowała go Ambasada Ukrainy, by wyrazić wdzięczność za wsparcie, jakiego Polska udziela Ukrainie od początku wojny.

Wideo pokazuje historię ukraińskiej rodziny, która po wybuchu wojny znalazła w Polsce schronienie. Bohaterka spotu znalazła oparcie w wolontariuszce, która dzieli z nią emocje i wspiera w życiu.

Ambasada Ukrainy pisze o filmie „Dziękuję Ci, Polsko!”: „To wzruszająca historia przyjaźni i wsparcia, jakiego Ukraina doświadcza ze strony Polski, która opowiadana jest przez Ukrainkę zmuszoną do szukania wraz z dzieckiem schronienia w sąsiednim kraju z powodu okrutnej wojny rozpętanej przez Federację Rosyjską”.

Spot wyreżyserował ukraiński reżyser Stanisław Kaprałowow, a zrealizowało studio Esse Production House. Nagranie odbyło się w Warszawie we wrześniu 2022 r. we współpracy z Ambasadą Ukrainy w RP. W scenie demonstracji udział wzięli Ukraińcy – świadkowie wspomnianych wydarzeń. Wideo zostało stworzone przy wsparciu Komunikacyjnego Media Centrum.

  • 1
Spot ambasady Ukrainy „Dziękuję Ci, Polsko”

Spot ambasady Ukrainy „Dziękuję Ci, Polsko”

14 listopada 2022

11 listopada 2022

10 listopada 2022

9 listopada 2022